Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valóban így van ez legtöbb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban így van ez legtöbb lány esetében?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. És azt vettem észre (tudom ez egyénfüggő) , hogy a korosztályomban 16-18 éves lányok! Túlzottan érettek hozzám a lányok gondolkodásilag, nem tudok olyan dolgokról el beszélgetni velük. Mint amiről egy 14-15 évessel de már egy 20-21 éves mindenesetben nagyon érett ,szerintem. Tehát bennük van egy pici gyerekesség, ami jó mert bennem is van egy pici. Bár tudommal a fiúk később érnek, de lehet nem ennyire. Meg az iq-m is csak 95-ös, tudom ez csak egy szám. De ezekhez képest sem vagyok olyan buta. Illetve úgy tudom a korosztályomba hajlamosabbak a lányok arra , hogy arra utazanak , hogy legyen kocsim, sok pénzem. Illetve nagyobb az esély rá , hogy meg csaljanak. Na meg , hogy 2 hónap kapcsolat után azt mondja a csaj , hogy bocs mégsem akar velem lenni Ezekkel nincs is egyenlőre nagy baj, mert szerintem a 14-től 16 évük elején jára lányok szebbek,aranyosabbak arcra. 15 éves korra már kb meg érnek teljesen testileg! Viszont sokan mondták már rám azt , hogy 19-20 évesnek is kinéznek, ami egyenlőre elég szomorú. És én sajnos leginkább a korumbéli vagy idősebb lányokat jobban érdeklem bulihelyen is meg élőbe is érdekeltem 1-2-öt! Bár igaz a 15 éves is egyszer megfog “öregedni” de az már más lesz. Normális testalkatú épp , hogy nem alacsony srác vagyok 181cm/75,5kg 7 hónapja edzek. És elgondolkodom rajta mostmár , hogy olyan 10 kg-t le szálkásítsak! Hátha jobban fogok tetszeni a lányoknak, arcommal nincs baj. Az is a bajom , hogy 14 éves koromba volt egy kapcsolatom de azt nem lehetett igazi párkapcsolatnak nevezni mégpedig mert egy , egy 12 éves lánnyal volt. Az volt az első és azóta is az utolsó. Ezeket fiú ismerőseim/haverjaim mondták el és már tapasztaltam is . Egyik haverom pl együtt volt egy nála kb 1 évvel idősebb lánnyal, és a lány csak azért mert idősebb volt dominálni akart! Akkor minek akart össze jönni a haverommal? Ha valakit érdekel Érden és környékén ilyenek elvileg a korombéli lányok, de akkor gondolom nem csak itt :D.

2019. ápr. 24. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

"Az volt az első és azóta is az utolsó."

Majd ha végre találsz egy barátnőt, máshogy fogod látni a dolgot. Akiket a pénzed meg a kocsid érdekel, azok ribik. Velük nem kell foglalkozni. Értelemszerűen minden ember, minden lány más. Tartsd nyitva a szemed.

2019. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát, nem tudom. Én 17 éves létemre jobban el tudok beszélgetni a velem egyidős lányokkal.

És másfél évig jártam egy nálam egy évvel idősebb lánnyal és teljesen egyenrangúak voltunk.

2019. ápr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Tehát 14 éves korodban volt az egyetlen kapcsolatnak sem nevezhető akármid, de már általánosítassz a lányokkal kapcsolatban. :D Túl válogatós vagy és mégcsak nem is törekszel arra, hogy esélyt adj bárkinek is. Csak a lányokat hibáztatod, magadat nem. Gondolkozz el, mert amit írtál, az csak kifogás a barátnő ellen. Nem a lányok túl érettek, hanem te vagy éretlen, tapasztalatlan és ítélkező!
2019. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 sok snoob srác olyanokat mond , hogy én addig ne akarjak magamnak barátnőt amíg nincs kocsim, mert ez máma alap követelmény, sajnos lány is mondott már nekem ilyet! Tudom , hogy még a mai világban sem kéne , hogy ez normális legyen. De ezt meg kaptam, pedig helyes vagyok mások szerint. Szerintem még mindig közepes legalábbis testalkatom miatt. De már lehetne valakim igen, mert kezdek összetőrni!

#2 Lehet , hogy te olyan lányt fogtál ki, de sajnos nekem nem azt mondták , amit te leírtál!

2019. ápr. 24. 19:11
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Ja, hogy az igazsággal leégetlek? Én kérek elnézést, hogy legalább őszinte vagyok...
2019. ápr. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De ignorállak ezutal
2019. ápr. 24. 19:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezúttal*
2019. ápr. 24. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!