Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Titeket is bántanak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is bántanak?

Figyelt kérdés

A barátommal heti 2-3x látjuk egymást, ebből 2x csak 10p-re, amíg edzés után elsétálunk a megállóig, egyszer pedig hétvégén pár óra erejéig. A problémám az, hogy mivel nagyon lassan ír, napi 4-6 üzenetet váltunk max, igaz, azok viszonylag hosszúak. Én ezt csak párszor hoztam szóba, hogy megbeszéljük, mert engem sokszor bánt, hogy én amint tudok írok neki, ő meg 3-6 óránként válaszol.. annak ellenére, hogy online van, és mivel gimisek vagyunk, alapból kiesik napi 8 óra

Ezeken a beszélgetéseken mindig megállapodtunk abban, hogy egyikünk sem szeretné, hogy kedv nélkül írjon nekem

De állandóan olyan érzés, mintha ráerőltetném magam, ezzel a napi pár üzenettel és ez lassan mérgezi a kapcsolatunkat az én részemről. Szerintetek hogyan tudom ezt feloldani magamban? Szeretjük egymást különben nagyon

18/l és 17/f



2019. ápr. 30. 18:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Bántana*
2019. ápr. 30. 18:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem online kell tartani a kapcsolatot. Találkozzatok többet és telefonon beszéljetek amikor ez nem megoldható.
2019. ápr. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. ápr. 30. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed hogy neked ez nem jó akkor próbáld meg nyíltabban megbeszélni vele és ha az sem működik akkor meg szakíts vele. jönnek még más srácok is, és ha fáj akkor lehet hogy jobb lenne véget vetni neki. a te érdekedben
2019. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!