Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért mondják azt, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt, hogy Debrecenbe beképzeltebbek a lányok mint mondjuk Miskolcon vagy Egerbe?

Figyelt kérdés
Nem csak a lányokra. Hanem eleve az emberekre is azt mondják, hogy ott több a rosszindulatúbb, beképzeltebbek lány,ember is. Egy kis beképzeltséggel amúgy nincs baj csak akkor ha már tényleg túllépett egy határt! Közbe meg a nagyvárosokról az az igazság , hogy van mindenféle ember! Roszabb ember is ,meg jó is. Nem értem ezt azokat akik így gondolkoznak, meg azokat se akik pl meg látnak egy szép lányt és arról gondolják , hogy lehet beképzelt beképzelt! De még a rasszizmust sem értem. Nem ettől függ , hogy ki milyen szép, ki milyen származású, ki melyik városban lakik. Minden kategóriába van minden fajta ember. Igazából azért tettem fel a kérdést, mert Egerbe meg Debrecenbe szoktunk járni haverokkal bulizni. Eger kőrnyékéről ismerek embereket. Debből csak azokat akik vagy oda kőltöztek vagy a városunkból ott tanulnak. Illetve Egerbe ismerek 1-2 lányt akik tetszenek is, és jó arcnak is tűnnek. Pont nekem tetsző a korosztályuk is 15 évesek! Viszont nem tudok velük sajna olyan sűrűn találkozni, mivel bulizni is ritkán járnak. Facen, instán is ritkán vannak fent, amit a mai világba nem nagyon értek, igaz gamer lányok! De akkor sem. Barátjuk sincs pl azt nem akarnak maguknak?! Meg Eger közelebb is van. Miskolc meg csak úgy kerűlt ide, hogy azt mondta egyik haverom aki ki szokott nyírni a hülyeségeivel! Ha csajt akarok magamnak akkor menjek Miskolcra mert ott rendesebbek mint Debrecenbe meg Egerbe! Onnan nem ismerek nagyon senkit. 1x voltam ott tavaly nyáron, szembe találkoztam pár olyan lánnyal akik rám mosolyogtak , szóval lehet , hogy pont aranyosabb lányokba botlottam bele!

2019. máj. 6. 16:55
 1/4 A kérdező kommentje:
17/F
2019. máj. 6. 17:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki mondja amúgy?😂😂
2019. máj. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Balatonfüredi vagyok, erre még nem hallodtam,hogy a Debreceniek beképzeltek!Akik ide jönnek nyáron, na azok beképzeltek!
2019. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de 1) nem "Debrecenbe", hanem "Debrecenben", legalábbis ebben a szövegkörnyezetben, 2) aki egész városokra általánosít, annak a véleményével nem kell törődni, mondom ezt miskolciként, aki lakott már Egerben, és nem tapasztalta, hogy bármelyik magyar városban annyira eltérő lenne a jófej/s'ggfej arány.
2019. máj. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!