Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Február végén 1 évesek leszünk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Február végén 1 évesek leszünk barátnőmmel. Ajánlanátok valami jó helyet debrecenbe? Elvinném kajálni vagy valami ilyesmi. Ha van esetleg ötletetek mi legyen az ajándék ne tartsátok magatokban.

Figyelt kérdés
Tárgyat nem akarok neki adni mert vettem már minden hülyeséget, inkább egy élménnyel szeretném megajándékozni.

2019. jan. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ki lakik debrecenbe? Te vagy én? Ez olyan, mint amikor a sok rottyant vénasszony eltéved az egyútcás faluban oszt haza kell vinni, de ott lakik már vagy 70 éve.
2019. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Baratnom. En nem vagyok annyira jartas a debreceni helyekben tole meg nem kerdezhetem meg hogy hova vigyem :D
2019. jan. 4. 17:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért nem hiszed el egy wellness hétvégére , februárig meg elég jó árakat is találsz.

Vacsora , eper es beszélgetés , furodnetek kettesben , masszazs a kádban pl talpát, lábat, hátat olajjal szex is lenne...

Ez eléggé maradandó emlék lehetne számára bizt örülne neki.

2019. jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Mennyi ötlettelen csávo van a vilagon , nem csak f..sz verésre van az internet, keress rá.
2019. jan. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szülinapján majd megint kiirsz egy kérdést hogy mit vegyél neki.
2019. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát az internet egyik legnagyobb szenygödrében ne is keresd. Zsa gugli oszt jó éccakát.
2019. jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!