KezdƑoldal » Tini pĂĄrkapcsolatok » PĂĄrkapcsolatok » Mit tegyek? 😟 Sos

Figyelem! A Tini pĂĄrkapcsolatok kategĂłria kĂ©rdĂ©sei 16 Ă©ven felĂŒli lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 16 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 😟 Sos

Figyelt kérdés
SzĂłval a pĂĄrommal eggyĂŒtt vagyunk mĂĄr egy ideje több mint fĂ©l Ă©ve.Vele volt az elsƑ szex szĂĄmomra de ez fordĂ­tva mĂĄr nem igaz,Ă©s ez itt a problĂ©ma, ki derĂŒlt ugyanis idƑközben volt 2 nĂĄla jĂłval idƑsebb manussal mĂ©g ki tudja hĂĄny kis hĂŒlye gyerekkel.Mondtam neki h Ă­gy ez nekem nem fog menni ,vessĂŒnk vĂ©get ennek a kapcsolatnak Ă©s kĂ©sz,de Ƒ nem megy bele hivogat sĂ­r stb... Ă©s addig h mĂĄr nem bĂ­rtam tovĂĄbb nĂ©zni vissza fogadtam.Amugy kedves lĂĄny meg tĂ©nyleg szeret de nem fogja fel h nekem Ă­gy ez rossz.Nem tudom meddig bĂ­rom Ă­gy ezt mĂ©g ,megcsalni nem igazĂĄn akarom mĂ©g ilyenek.Nekem mĂĄr börtön ez a kapcsolat.mi lenne a helyes döntĂ©s?

2019. mĂĄj. 15. 03:05
1 2
 11/12 A kĂ©rdezƑ kommentje:
IgazsĂĄg szerint 18 vagyok Ășgyhogy nem igazĂĄn vagyok gyerek.Ă©s az Ă©rettsĂ©gi szintemmel sincs szerintem baj.igazĂĄbĂłl mindig is ilyen voltam.de az utolsĂł elƑtti vĂĄlaszolnak van igaza abban ,hogy csalĂłdtam benne.köszönöm a vĂĄlaszokat
2019. mĂĄj. 16. 12:45
 12/12 anonim ***** vĂĄlasza:
Aztak*rv@. Ez durva. Engem annyira nem Ă©rdekelne, mert ilyen tĂ©ren nyitott vagyok, de megĂ©rtem a helyzeted. SzakĂ­ts vele, mert ez benned fog maradni elĂ©g sokĂĄig. a következƑ kapcsolatodnĂĄl pedig mihamarabb tudakold meg hogy hasonlĂł emberrel van-e dolgod.
2019. mĂĄj. 25. 19:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!