Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit vehetnék a Rocker pasimnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetnék a Rocker pasimnak szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nos... Tudni kell róla, hogy 20 éves, és mindene a Rock. Én nem vagyok Rocker, ső nem is hallgatok Rockot. Koncert jegyet sajnos nem tudok neki adni, mivel nem is szeretem az ilyet, és szüleim se engednének el koncertezni "egyedül". Valaki valami ötlet? Nagyon hálás lennék

2019. máj. 18. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tudod milyen bandát szeret bandás póló, pulcsi kulcstartó bármi.De attól még hogy rocker vehetsz neki olyat is ami nem kötödik a rockhoz

16L

2019. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt erőltetni. Az egy dolog, hogy szereti a rockot, de attól még bárminek örülni fog, amit tőled kap.
2019. máj. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki olyat, amit máshonnan nem tud szerezni; az idődet. Töltsetek el egy egész napot együtt, amin azt csináltok, amit a barátod akar.
2019. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ajándékozz neki élményt azt ajánlom. Az tovább marad meg mint egy póló! :)
2019. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Menjetek el etterembe, moziba, wellness vagy csak elmenyfurdo valami. Az is tokeletes ajandek


De ha mindenkepp rockkal kapcsolatosan akarsz neki venni ajandekot, bandas polo/pulcsi ahogy irtak elottem.

Bakancs?:D

2019. máj. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!