Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy fogom ezt bírni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogom ezt bírni?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a barátommal megyek a nyáron dolgozni a Balatonra. Nagyon szeretem meg minden de nem tudom hogy hogyan fogom bírni hogy minden nap együtt leszünk. Mivel nem egy városba élünk ezért csak a hétvégét tudjuk együtt tölteni. 1 hónap nagyon sok idő és nem tudom h összezárva hogy fogjuk bírni. Meg félek attól hogy nem lehetnek barátaim meg stb mert féltékeny, meg az én munkám abból állna hogy beszélgessek az emberekkel félek hogy ha valakire rámosolygok féltékeny lesz vagy bunkó lesz velem. Attól is félek hogy megcsal amíg nem vagyunk együtt. Valaki megtudna nyugtatni vagy tudna tanácsot adni?

2019. máj. 21. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem bízz a párodban. Egy normális ember nem lesz féltékeny hogyha rámosolyogsz valakire. Az csak munka.
2019. máj. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Túl reagálod, semmi ilyesmi nem lesz, garantálom. Kicsit vegyél vissza a fantázia világból, és szállj le a földre.
2019. máj. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy a sráccal van valami orbitális gond, konkrétan megkérdőjelezném hogy van-e értelme így a kapcsolatnak, vagy kivetíted rá a félelmeid. Valahogy az elsőt érzem ennyiből valósnak, valószínűleg annyi hasonló eset történt már és annyi balhét csinált apróságokból, hogy nem hiába tartasz ettől.


Normális esetben örülsz hogy többet lehetsz a szerelmeddel, nem rettegsz hogy hogy fog bánni velem mert munka közben másokkal kell beszélnem. Valami nagyon nem stimmel itt.

2019. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!