Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Több éve már, hogy éreztem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve már, hogy éreztem szerelmet, de még nem volt kapcsolatom, most pedig visszaüt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt úgy 5-6 éve egy lány, aki nagyon tetszett. Lemondtam róla, mert önértékelési problémáim voltak. Ennek hatására átalakult bennem és álmodni kezdtem valaki hasonlóról, aztán az is eltűnt. Kapcsolatom igazából ez alatt sem volt sose, pedig már huszonéves vagyok. Volt egy év, mikor összeszedetlen voltam és bepróbálkoztam ezzel-azzal, aki szóbaállt velem, de utólag jobb is, hogy egyáltalán semmi nem sikerült, mert csak elkeseredettségemben csináltam, meg mert ki akartam próbálni, milyen is ez a dolog a filmek után, amiket láttam. Most megint nem érdekel a párkapcsolatosdi, de azért néha magányos vagyok. Meg a napokban valamiért megint el kezdtem álmodni ezzel a személlyel, de mégse... mintha távolinak tűnne és lehet nem is tetszene, vagy nem tudom. olyan hirtelen tért vissza az álmomba, pedig már 6 éve kb. Mindenesetre rettenetesen kerülöm a szociális dolgokat, nem tartom magam cseppet sem vonzónak, belül is instabil vagyok, így szerintem el kellene engedjem az ilyesmit. mit gondoltok?
2019. máj. 21. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért álmodsz róla, mert nincs azóta más személy, csúnyán fogalmazva más inger, pedig vágynál rá. Abban igazad van, hogy magadat fel kell építened, kérj akár segítséget szakembertől ha úgy érzed egyedül nem megy. Ha hülyét fogsz ki, aki úgy érzed meg se érti a gondjaid, nem baj, addig keress míg értelmeset nem találsz.


Elengedni nem kell egyáltalán, nem baj hogy nem volt kapcsolatod. Viszont először magaddal békélj meg és jönnek majd a lehetőségek.

2019. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is menj el pszichológushoz, nem ciki egyáltalán :) ahhoz hogy igazán tudj szeretni valakit, először magadat kell szeretned (tudom klisé, de a saját bőrömön tapasztaltam, milyen igaz)
2019. máj. 22. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok, csak valahogy olyan fura érzés alakult ki az évek alatt. szeretnék is valamit, de úgy érzem ez is csak untatna egy idő után, mert olyan kiszámítható minden
2019. máj. 22. 19:41
 4/4 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem félsz tőle a lelked mélyén.
2019. máj. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!