Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mikor és hogyan jöttetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és hogyan jöttetek össze az első barátotokkal v. barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

2019. máj. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyári fesztiválon, mondjuk hogy szerelem volt első látásra, meg a körülmények is épp jók voltak. Most leszünk két évesek, nincsenek nagy vitáink és meg sem fordult a fejünkben hogy szakitsunk, vagy hasonlók.

Elsőre szerencsém volt :)

2019. máj. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy:/
2019. máj. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Társkeresőn keresztül. Találkozásunk előtt sokat beszéltünk azon az oldalon illetve messengeren is. Egyszer találkoztunk szombaton és hát aznap egész nap vele voltam. Jól elbeszélgettünk, utána mindig hívott találkozni én meg mentem. Mivel messze lakunk egymástól így csak hétvégén tudunk találkozni még most is.

Már két éve vagyunk együtt. Nyilván vannak vitáink de nem olyan sok.

2019. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőm mutatta be nekem a srácot, elkeztünk beszélgetni, utána minden szépen simán ment
2019. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!