Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy mondjam meg a páromnak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak, hogy megfojt a kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A párom nagyon forró fejű, ha valami nem úgy történik, ahogy ő szeretné, akkor összeomlik, dühös lesz és/vagy hisztizik, mint egy 6 éves gyerek.

Egyiket sem szeretném.

Sokmindent megtudok vele beszélni, de akárhányszor ehhez a témához érünk, mindig azt vágja a fejemhez, hogyha szeretném állandóan vele akarnék lenni. Biztosan megcsalom ezzel, azzal, biztosan kibeszélem őt. (Ehhez képest ő azt állítja, hogy teljesen megbízik bennem...)

Hogyan mondjam el neki, hogy szeretnék néha időt tölteni egyedül, vagy a barátaimmal?

(Minden hétvége találkozunk, és a legtöbben hétvégén érnek csak rá, már sok programot visszamondtam ez miatt. Mit tegyek?)



#párkapcsolat ##élettér ##magánélet
2019. máj. 28. 16:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Beszéld meg vele vagy hagyd ott :)
2019. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%
Vidd el orvoshoz, és ez most nem vicc.
2019. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
60%

Megint a hagyd ott duma de utálom ezt beszéld meg vele mit csinálsz ha egy tányér koszos? Ki dobod vagy el mosod?

Ez itt a kérdés biztos meg tudod vele beszélni ha szeretitek egymást nincs akadály meg fogja érteni 🙂

2019. máj. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Lehet én vagyok a hülye, de a párod nem egy szinten van a haverokkal, és vele többet kéne lenned. Heti 1 találkozó? Elég kevés, nekem sem esne túl jól. Ha valakit szeretek, akkor vele vagyok a legszívesebben, és a barátaim elé helyezem.

Ettől függetlenül a hiszti meg az összeesküvés elméletek nem megoldás, szóval azért nála is van baj.

2019. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

Szerintem tartsatok egy kis szünetet, és ha hiányoztok egymásnak akkor meg egy próbát meg ér és az egészet át formáljátok úgy hogy mindenkinek megfeleljen

Ha meg jobb külön akkor annyi 🙂

2019. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
#3 sokszor nem éri meg vesződni az ilyenekkel. előbb tegye rendbe magát, aztán menjen bele egy kapcsolatba. mástól nem várható el se az, hogy a végletekig tolerálja, se az, hogy kihúzza ebből.
2019. máj. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
91%

Előttem levő

Szerintem egy próbát minden kép meg ér ha eddig jól ment ne egy ilyen miatt legyen vége

2019. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
#7 egyetértek
2019. máj. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Köszönöm 😘
2019. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A párod egy önbizalomhiányos srac. En is igy viselkedtem mikor az voltam. De heti 1 tala valoban nulla. Meg kell beszelni vele es kompromisszukat kotni, ha ez nem megy, nem beszelhetunk erdemi kapcsolatrol.
2019. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!