Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl sok szex negatívan foghatj...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok szex negatívan foghatja fel?

Figyelt kérdés

Szóval.. volt egy barátom szakítottunk nem konkrétan ez miatt,de ez is zavarta..

Mondta hogy nem érzi úgy hogy kihasználtam volna bármivel is /anyagiak/új emberek megismerése/ hanem hogy inkább testileg használtam ki... na én ezt a részt nem teljesen tudom felfogni ha két ember szereti egymást meg vonzódnak egymáshoz mi a baj ebben? Igen igaz elsőre is lefeküdtünk,még nem volt barátnője nem nagyon tudott semmiről...

szóval miért zavarhatta a folytonos szex? Valaki aki volt hasonló helyzetben kérem magyarázza el🙏

Ami nagyon megfogott benne hogy a lelkileg jobban szeretett” mint...

még mielőtt jönne a szöveg hogy tuti külső miatt... hát nem

Én eléggé szép lány vagyok ő meg.. hát átlagon alatti kinézetű.. és mondta is hogy kereshet mellette egy ilyen lány mert sokkal jobbak vannak nála..

Mert rám folyton nyomultak mellette is,nem qwálkodtam még mielőtt jönnének ilyen szövegek is,senkinek nem adtam vissza semmilyen jelzést sosem mármint pozitívat.. vagy ez zavaró lenne egy kapcsolatban ha nagyon nem illenek össze külsőleg?


2019. máj. 30. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy-egy elejtett megjegyzéséből az jön le hogy lehet önértékelési problémái vannak és a végére ez felemésztette, előjöttek a félelmei, gátlásai.


De van olyan hogy valaki kevesebb szexet kíván, valaki többet, ez embertől függ, mert mindenki más. Ha ez neki probléma volt alapvetően, akkor ez van, nem tudsz ellene mit tenni. Egyszerűen nem illettetek össze. Csak gondolj bele, ha már most előjött ez a probléma, később még durvább lett volna (folyamatosan elmaradó szex, ami elveszi az önbizalmad és a kedved, stb.). Ez a kapcsolat része és mindenkinek megvan a maga igénye. Nem hiszem hogy hibáztál volna bármit is, főleg nem testileg kihasználni. Lényegtelen, hogy külsőleg más szerint ki illik össze, a másik belső értékeihez és tulajdonságaihoz vonzódsz elsősorban, ami kivetül aztán a külsejére is. Nem azt mondom hogy a külső nem számít, csak hogy az érzelmek "felülírhatják" könnyedén.

2019. máj. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van az a sztereotípia/mese/urbanlengend, hogy a fiúk sok-sok szexet akarnak, a lányok meg nem is akarják, hanem vagy szerelemből, vagy ellenszolgáltatásért mennek bele. Namármost ha ő ezt a sztereotípiát igaznak tartja, akkor jól belezavartál az előítéleteibe és felborítottad a világképét ;)

De ahogy már írta más is, léteznek "étvágybeli" és ízlésbeli különbségek a szexben is, és ha ezek túl nagyok, akkor ez nem tesz jót a kapcsolatnak. De zavaró az, amit a "felek" vagy az egyik fél zavarónak érez(nek), akár külsőről, akár étvágyról van szó.

2019. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Te egy onfeju tusko vagy
2019. máj. 31. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ott a hiba:)! Elég Szép lány vagyok! Mindig nyomultak rám! Szoval fel város téged dugott/ akart dugni!!!!
2019. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! Tisztábban látok sokkal 🙂
2019. máj. 31. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!