Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Valaki segít ki igazodni ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segít ki igazodni ezen a pasin? Életemben nem láttam meg ilyet.

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon helyes pasival, egyáltalán de nem tudom hova tenni. Legyszives valami tapasztaltabb segítsen 😀


190 cm , full izom és meg helyes is, rengeteg barátnője volt de mind 1-2honapig. Az utolsó is szerette és oda vannak érte a csajok...amit nem értek, hogy ezek ellenére teljesen más mint a többi pasi és félelmetes is egyszerre,kicsit unalmas is, izgalmas is pfu nem értem.


Tehát elég kicsi az önbizalma amire semmi oka nincs, Óvatos visszahúzódó , mégis domináns erős jellem és egyszerre basszus! A beszélgetésekből az jön le ami vele van hogy megpróbálja érteni a nőket (ezért nagyon szarul szokott lenni saját magat öli) én észre vettem, hogy igazából csak szerelmes akar lenni, ez az egyetlen egy problémája.


Viszont nem értem az ilyen pasik nem szoktak szerelmet keresni...valami nekem furcsa valaki tudna segíteni ? Mégis miért lehet ilyen egy pasi ?


2017. szept. 1. 16:03
 1/4 DollarDog ***** válasza:
Elmondásod alapján olyan srácról van szó aki ez a tipikus "csajfaló"! A dumájával le vesz a lábadról majd faképnél hagy! Ismerd ki eléggé ahhoz hogy ne fuss bele abba hogy téged is 1-2 hónap után otthagyjon!
2017. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát tény és való, többségben az ilyen jellemű emberek a nőfalók...


Óvatos kis sérülékeny embernek adja ki magát, aztán meg amikor megkapta amit szeretne felszedi a sátrát és tovább áll egy szó nélkül.


Ugyan azt tudom javasolni mint amit #1 írt, ismerd ki eléggé és figyelj minden egyes mondatára, hátha találsz benne ellentmondást ha olyan témában vagytok ami "érdekes".


HA netalántán mégse nőfaló lenne, csak "szelídebb" ember akkor meg örülj neki, mert qrva kevesen vagyunk. :D


20/F

2017. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lol szinte engem írtál le xD kb én is pontosan 1% eltéréssel ugyan ilyen vagyok... és hogy miért nem keresi a szerelmet? mert azt várja hogy a szerelem jöjjön hozzá.. én is ilyen vagyok :DD
2017. szept. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
mert egy csicska mai ember...
2017. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!