Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen a szûzesség elvesztése?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szûzesség elvesztése? Fáj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és érdekelne hogy milyen.
2019. jún. 6. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem tapló, akkor nem fog fájni!Exemnek se fájt amikor elvettem neki! 22/F
2019. jún. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem csak azon múlik hogy tapló e a srác :D

az én exem se volt tapló. próbálta óvatosan. attól is függ mennyire is szűk a lány stb. nekem mondjuk fájt. de nem annyira.

2019. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Alkati dolog de nyilván sok múlik a pasin és hogy milyen mély a bizalom a kapcsolatban. Nekem fájt. Nem csak az első hanem az első 4-5 alkalom. Pedig 20 éves voltam, nagyon szerelmes és az akkor párom is rendes volt,óvatos,türelmes és nagyon szeretett. Amolyan tökéletes első alkalom volt,mégis fájt.

De egy ismerősöm pl.egy buli pincéjében, részegen egy idegennel volt túl az elsőn és nem.fájt neki. Szóval majd kiderül.

2019. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fuhh nekem nagyon fájt. Viszont volt az elején hogy gumit használtunk ugyanúgy jó volt. Aztán bizonyos okok miatt egy hónapig nem tudtuk csinálni, akkor összeszűkültem és az is fájt amikor újra csináltuk. Sőt a gumi pluszba még égetett is. És utána már mostanáig nem érzem annyira a dolgokat. Szóval érdekesek ezek a dolgok.
2019. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

4es

Légyszi ne beszéld le a tiniket a gumiról...

Mert jönnek megint a "kihúzta időben, terhes vagyok-e, nemi beteg lettem-e,mikor vegyek esemény utánit stb." Kérdések..

Kényelmetlenebb gumival,de jobb,mint egy abortusz, hormonbomba vagy egy elásott csecsemő..

2019. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem le beszélni akarom, csak írtam hogy nekem utána égetett. Gondolom allergiás lettem rá, vagy én nem tudom.

Viszont találtam olyat ami meg felel.

Szóval a lenyeg, ez nem lebeszélés:)

2019. jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6

Az kellemes, nekem a meggyes síkosítótól lett allergiám. :D

Elkezdtük a dolgot aztán úgy elkezdett csípni, hogy rohannom kellett lemosni..oda is lett az intim hangulat. :'D

2019. jún. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kb két másodpercig baromira fájt, de aztán nagyon jó volt. Ez azon is múlik, hogy előtte ujjazott-e már meg. Ha kézzel már korábban elszakítja a hártyát és behatolás előtt tágít is, akkor nem fog fájni
2019. jún. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell mérni. kb 4 centi vastagságig tuti hogy nem fáj , az bárkibe bele csúszik , és max ilyen 13-4 centiseket keres ami kb akkora mint egy vajazó kés háromnegyede ,vagy fele. Elsőnek sose válasz egy durungot , mert a következő barátodnak ha kisebb lesz akkor ki fog belőled folyni mint egy hurka pálcika.
2019. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

9es

Te aztán okos vagy. Majd első randin megkérdezem,mekkora a farka.. meg azon múlik a szerelem?

2019. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!