Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen a szûzesség elvesztése?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szûzesség elvesztése? Fáj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és érdekelne hogy milyen.
2019. jún. 6. 16:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#8 ebben tévedsz, mert nekem már előtte átszakadt a szűzhártyám és ujjazott is meg, előtte el is voltam lazulva, ennek ellenére kíméletlenül nagyon fájt.
2019. jún. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az én párom nagyon óvatos volt mégis fájt és sajna az óta is fáj az első behatolás. De szépen összecsiszolódtunk és így 4 hónap után már nagyon tudom élvezni. Síkosító legyen kéznél ;D


18 voltam, most 19L

2019. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Még jó , hogy nem kukorica cső méretekkel születtem , így mindig élvezték.
2019. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen kell sikositó csak legyél begerjedve rendesen

Nekem egy picit szúrt az első, de utána minden okés volt (nem használtunk sikositót)

2019. jún. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#14 gondolom az én válaszomra reagáltál. Mi sem terveztük hogy használjuk, aztán néha mégis jól jött. Nem mindenki olyan rugalmas vagy nedves.


#12 voltam

2019. jún. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Azért irtam hogy legyen rendesen begerjedve, ha nagyon izgul és nem tud ellazulni akkor nyilván jól jön, csak ennyit akartam 12-es hogy nem kell mindenképpen
2019. jún. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16

Nekünk mindig kell a síkosító. 10 éve élek aktív nemi életet. Bármennyire is ellazult vagyok és be vagyok indulva akkor is kevés a nedvesség,alkatilag,hormonálisan, nem tudom. Sokkal kényelmesebb vele. A nyál meg nem opció, mert felboríthatja a hüvelyflórát és gyulladást okozhat. Nyilván nem mindenkinél,de nálam javasolta a nőgyógyász, hogy kerüljem és inkább síkosítót használjak.

30n

2019. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!