Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért csak a páva srácok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a páva srácok kellenek a csajoknak?

Figyelt kérdés

Eddig minden próbálkozásom sikertelen volt. Most van egy lány, akivel nagyon jóba vagyok, és tudja is, hogy tetszik nekem, sőtt még az elején ő is adott le jeleket, de mára már semmi. Virágcsokrot adtam neki, elvittem ide-oda, persze nem megvásárolni akartam, csak csupa kedvességből. Normális srác vagyok, átlagos kinézettel, divatosan öltözködöm, udvarias, odafigyelő vagyok, csak nem vagyok ez a páva b**i gyerek. Aki elhordja őt mindennek meg szarba sem veszi, azt tetszik neki, és úgy vettem észre, hogy mindnen lánynak ez jön be, csak nem értem, hogy miért.

És ráadáskén mindig előttem pasizik, meg az én telefonomról hívogat fiúkat. Nem tudom, hogy ezzel mi a célja, de, ha ez így fog tovább menni, akkor megszakítom vele a barátságot, mert ebbe a fájdalomba, tehetetlenségbe, belefogok őrülni.


17/F



2019. jún. 17. 23:34
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Mert rib””nc mind!
2019. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

És te ezt miért hagyod? Nehogy már egy ilyen kis ribi dróton rángassson -.-“ nagyon nem férfias, nem az után kell teperni, aki letoj.

Adná oda neki a telefonját a hóhér.

2019. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Mihago ***** válasza:
70%
Hasonló a hasonlót, igénytelen mindig az igénytelent vonzza. A fiatal csajok meg biológiailag úgy vannak programozva, hogy az alfahímhez próbálnak törleszkedni. Lehetsz te akármilyen kedves meg intelligens, akkor is Chad Thundercock kell nekik, aki szarba se veszi őket, de ooolyan jóóóképűűű... Majd 30 felé kezdenek rájönni, hogy le kéne szállni a faxkörhintáról, és találni végre egy normális csávót, de akkor már a francnak sem kell a rojtosra döngetett csipájuk.
2019. jún. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Hanyagold őt egy darabig, hátha észreveszi magát. Amúgy meg ez ilyen, mindig az kell a nőknek aki le se tojja őket.
2019. jún. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem mérhetetlenül taszítanak az általad leírt fiúk, de te se vagy normális, hogy hagyod, hogy így kihasználjanak.

18/L

2019. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 gooku ***** válasza:

Édes Istenem! -.-"""

A zsírosbajszú k,rva anyját neki.

Egyébként eggyet értek az előttem szólókkal, tényleg meg kéne szakítanod vele a kapcsolatot.

Űzöl valami hobbit, Kérdező?

Ha nem, akkor érdemes lenne, mert akkor nem fog fájni annyira.

2019. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Az, hogy te nem kellesz ennek a csajnak nem jelenti azt, hogy minden lány csak a pávafiúkra izgul
2019. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts kérlek. Attól, hogy ez a bizonyos lány az ilyen csávókra izgul, az egy dolog. Egyéni ízlés, tudod.

Te meg tanuld meg észrevenni, ha valakivel nem passzolsz össze és csak kihasznál.

2019. jún. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!