Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzó a csajoknak ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzó a csajoknak ha játsza valaki az elérhetetlent?

Figyelt kérdés

Nem egy lányon vettem észre, hogy vonzódtak hozzám. Próbáltam jófej lenni velük és nem túl érzelgősre venni a figurát. Néha néha volt egy kis flört is. De sosem nyíltam meg előttük. Egy idő után nem is beszéltem velük. De aztán hetek múlva is képesek voltak próbálkozni. Ez hosszú ideig így ment. Van olyan aki így 1 év távlatában is képes rámírni azzal a szöveggel, hogy örök szerelme maradok. Én inkább a nehezebb eseteket szeretem, mikor nem ők futnak utánam, hanem kicsit tepernem kell.

De ez miért vonzó a lányoknál? Mikor egyértelműen kinyílvánítottam a végén, hogy nem lesz semmi.

Nem magam akartam fényezni, hanem csak kíváncsi vagyok miért vonzó ez lányoknál?



2019. márc. 20. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de saját magadnak leírtad a választ.. :D Neked is az olyan lányok tetszenek, akik elérhetetlenebbek. Akkor szerinted fordítva nem így van? Wow.
2019. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az oké. De tudom, hogy az enyémnek van eredménye. Mert azért látom és érzem első perctől kezdve, hogy ennek lesz eredménye. Csak ilyen barátnőim voltak, akikért küzdeni kellett, de nem évekig meg hónapokig.

De ők látják, hogy nem igazán lesz ebből bármi is, mégis próbálkoznak.

2019. márc. 20. 21:55
 3/3 anonim válasza:
Az elérhetetlen vonzó sok embernek férfinak és nőnek egyaránt..még egy kis gyereknek is ..próbáld ki mondd az egy kicsinek h valami nem lehet az övé máris érdekelni fogja, igaz nem mindenki ilyen de azért elég sokan..
2019. márc. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!