Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ennyire bántó voltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire bántó voltam?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt most lesz az első nyarunk, egyetemen ugye szünet lesz. Egymástól tömegközlekedéssel nézve két órára lakunk. Mivel dolgozok a nyáron, így azt beszéltük meg, hogy pár napra átjönne a párom a szülői házba és megvárna, ami az elején nekem kicsit fura volt, de végülis logikus ha két napot egymás után együtt akarunk lenni akkor ne utazással menjen el az idő. Most, hogy közeledik a nyár, szóba került a szitu, csak most már kulcsot akarna a párom. Tudjon mászkálni, de nem menne kb sehova, meg ha az egyik szülőm hazaérne elvinné a buszhoz, hogy be tudjon jönni elém. Én mondtam, hogy nem adnék így kulcsot a szülői házhoz, bár utólag kiderult nincs is tobb kulcs. Ezt persze nem mondtam már utólag neki. Teljesen megharagudott, meg ő nem fog így atjonni, mert neki ez tiszta rabság.
2019. jún. 19. 16:36
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Véletlenül rossz kérdéskörbe ment...
2019. jún. 19. 16:36
 2/12 anonim ***** válasza:

Szüleid ismerik már? Ők mit szólnak hozzá?

És ez kb úgy nézne ki, hogy reggel mindenki elmegy dolgozni, Őt meg bezárjátok a lakásba?

Vagy rosszul értelmeztem?

2019. jún. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Reggel mennénk dolgozni és nyitva lenne a ház hagyva, kertbe is ki tudna menni.
2019. jún. 19. 17:38
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát így már csak egy kérdésem van (illetve lenne több is, csak nem nagyon van értelme feltenni):

Ha egész nap nincs otthon senki, akkor miért nem HÉTVÉGÉN jön át, amikor egész idő alatt együtt lehetnétek, elmehetnétek sétálni, fagyizni, stb.?

2019. jún. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor próbálnék mindig elmenni hozzájuk hétvégére. Szombat vasárnap vagy néha már pénteken is..
2019. jún. 19. 18:18
 6/12 A kérdező kommentje:
Mikre gondoltál meg? Szerinted mennyire bántó ez, hogy nem adtam kulcsot?
2019. jún. 19. 18:19
 7/12 anonim ***** válasza:

Mióta vagytom együtt?

Ez amúgy kb azt jelentheti, hogy nem bízol meg benne stb, lehet ezért esett neki rosszul.

2019. jún. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ja bocsi 8 hónapja.

Én adnék kulcsot, és lehet rosszul esne nekem is.

De te döntöd el. Ha nem akarsz, hát nem akarsz.

2019. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nos, azért ez nem ennyire egyszerű...

A kérdező a szülei házában él. nem tudjuk, a szülei ismerik-e egyáltalán vagy vadidegenül fog beállítani? Beleegyeznek-e abba, hogy ott legyen, amíg nincs senki a házban? Azért bocs, de ahhoz nagyfokú bizalom kell, hogy egy "vadidegen" ott lakjon nálam, amíg nem vagyok otthon. Nem tudjuk, hogy az alatt a 8 hónap alatt mennyit találkoztak, mennyire ismerték meg egymást, stb.


Nekem a kérdező elbeszéléséből az jön le, hogy a párja? barátja? barátnője? (mert azt se tudjuk, ki kicsoda, pl. a kérdező lány vagy fiú?) akarja, hogy ott legyen és a kulcsot is Ő akarja - mintha a kérdező és a szülei nem rajonganának az ötletért.

Szóval mennyire ismered az illetőt, kérdező?


Tudom, hogy az a kérdés, hogy bántó voltál-e vagy sem, de ha pl. még nem ismerik a szüleid, akkor egyáltalán nem voltál bántó - egy kapcsolatban vannak fokozatok és azt "illik" betartani: pl. nem akarok rögtön "beköltözni" egy olyan helyre, ahol még nem ismernek, stb.

2019. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem hogy miért kell neki úgy kulcs hogy minden nyitva van. Mármint így semmi értelme nincsen.

Gondolom azért nem akarsz neki kulcsot adni mert nem a te házad hanem a szüleidé. Vagy rosszul értelmezem?

2019. jún. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!