Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem bírom ki párkapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírom ki párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, eddig 4 kapcsolatom volt.

Nem tudom, hogy erről a számról mit gondoljak, mert én ribizlinek tartom magam tőle, de csak remélni tudom, hogy Ti nem ítéltek el miatta.

Az első három párkapcsolatom fiúval volt, egyikükkel sem feküdtem le. Nem vagyok tisztában pontosan a szexuális irányultságommal.

A legutóbbi kapcsolatom egy lánnyal történt, vele volt az eddigi leghosszabb, vele le is feküdtünk.

Az első kettő 2-3 hónapig tartottak,

a harmadik 1 hónapig,

a negyedik nemrég ért véget, 7 hónapig voltunk együtt.

A 4-ből 3-ban én vetettem véget a kapcsolatnak, többnyire amiatt, mert elegem volt abból, hogy le vagyok korlátozva.

Egyszerűen olyan, mintha a kötöttségek a kezdeti boldogság után átváltoznának számomra egyfajta nyűggé, teherré, vagy nem tudom. Én ezzel próbálom magyarázni.

Nagyon szeretek flörtölgetni, lányokkal.

Jelenleg ismét van egy lány, aki nagyon tetszik, és alakulnak köztünk a dolgok.

De nagyon féltem őt magamtól, mert mentálisan eleve instabil, és nem szeretném, hogy összetörjem a szívét azzal, hogy összejövünk, aztán otthagyom, mert újdonságra vágyom...


Mi miatt lehet ez? Hogy ennyire nehéz lojálisnak maradnom a társamhoz?

Jobb lenne, ha nem is kezdenék bele párkapcsolatba?

Mert ugye nyílván azért kezdenék bele, mert szeretem az illetőt, de ha szeretem, azzal vele jár, hogy nem akarom bántani...



2019. júl. 23. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy még elég érett egy kapcsolathoz. 16 évesen nem is csoda, gondolom 13-14 voltál az elsőnél. Ilyenkor nem kapcsolatban kell élni, hanem barátnőzni, szórakozni. Egy idő után majd már tudsz úgy gondolkozni, hogy a kapcsolat és a másik ember többet ér a szórakozásnál. Most még nem vagy ehhez elég érett.
2019. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak hálás köszönettel tartozom, amiért nem hordott le azonnal, és segített megfogalmazni a választ a problémámra.
2019. júl. 23. 12:42
 3/8 anonim ***** válasza:

#4: Sajnáljuk, hogy fáj a valóság,és csak a neked tetsző választ fogadod el.

Bár az Auschwitzes hozzászóló tényleg durva volt.

2019. júl. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3, elnézést hogy én is offolok.

De szeretném megjegyezni, hogy nem arról van szó, hogy nem vagyok hajlandó befogadni a negatív kritikát. Azt nem tudom befogadni, ha úgy beszélnek velem, mint egy kutyával. Illetve ponthogy nem, egy kutyával nem beszélnek ilyen gusztustalanul.

Valamint kiemelném, hogy nagyon sok korombeli van, aki nem is azt amit én "művelek", hanem sokkal extrémebb és bujább dolgokat csinálnak, méghozzá úgy, hogy nekik ez a természetes, és mindenkire tesznek magasról.

Én felismertem a problémát, szeretnék tenni ellene, de ezt sajnos itt nem sokan értékelik, hanem egy 16 éves (!!) lányra szó szerint a halált küldik rá.

Köszönöm, hogy a kommentjeik törölve lettek, engem csak elszomorít, hogy miért elfofadható az, ha valaki egy embertársával olyan gusztustalanul beszél, hogy én köpöm arcba magam, amiért elolvastam.

Mégegyszer, elnézést az off miatt.

2019. júl. 24. 22:06
 5/8 A kérdező kommentje:
Negatív kritika helyett negatív válaszokat szerettem volna írni, bocsánat.
2019. júl. 24. 22:07
 6/8 anonim ***** válasza:

#4: Attól, hogy más korod beli durvább dolgokat csinál,attól még az is gáz,amit te művelsz.

A legelső,amit tehetsz, hogy befejezed a kifogások gyártását

2019. júl. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#6, nem emlékszem, hogy hol mondtam, hogy én egy szent vagyok.

Mint ahogy említettem, felismertem a problémát, és szeretnék tenni is ellene, akár azt hogy direkt nem kezdek bele új kapcsolatba, hogy megóvjam a lányt.

Ez nekem hol válik előnyömre? Nem sok helyen, mert érte teszem, nem magam miatt.

Tudom, hogy velem van a baj, de MEGOLDÁST keresek, és az, hogy elhordanak mindennek, az nem segít egy csöppet sem.

Ha például valaki fogyni akar, és segítséget kér egy illetőtől, aki tanácsok helyett elkezdi mondani hogy "hát te tényleg gce dagadt vagy amúgy, csodálkozom hogy nem gurulsz" akkor az nem minden embernél motivál, lehet hogy csak mégjobban magába zuhan, és feladja.

Csak egy példa.

Mert nem értettem, hogy mikor eleve hibáztatom magam, de megoldást keresek, miért kell a földbe döngölni.

De mondom, ha ez az emberek közt az elfogadott, akkor legyen ezeknek az embereknek igaza.

Részemről téma lezárva, köszönöm a válaszokat.

2019. júl. 25. 10:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól van, írj üzit és megpróbálok segíteni.
2019. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!