Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan történjen a megszólítás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan történjen a megszólítás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon tetszik nekem egy lány a munkahelyemen. Nem ismerem őt és soha nem is beszéltem vele. Ez az érzés már hónapok óta megvan nálam. Muszáj vagyok kezdeményezni, van is pár ötletem, hogy miként tegyem ezt meg.


Tanácsokra lennék kíváncsi.


Menjek hozzá oda munka közben és kérdezzem meg a nevét először? Netán azt, hogy régóta dolgozik ott? Ezek olyan alap szövegek, de én valamiért a nevét kérdezném meg, mert ha foglalt, akkor szerintem egyből megmondaná azt.


Munka előtt vagy után ez kizárt. Munka közben tudnám csak megoldani ezt a beszélgetést.


Ti mit javasoltok?


2019. júl. 24. 20:47
 1/1 segitseeg válasza:

Szia!Először beszélgessetek!Azután hívd el valahova pl:Vacsizni,Sétálni,Fagyizni stb.

A többi alakul magától!

2019. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!