Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 18,20 év körüli lányok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18,20 év körüli lányok az egyetemen/főiskolán mennyire tartjátok vagy tartanátok ha egy fiú odamenne, megszólítana esetleg beszélgetésbe fordulna át? 20/F

Figyelt kérdés
Történt e már meg veletek, vagy nem de szeretnétek hogy egy fiú kezdeményezzen? Kíváncsi lennék a véleményetekre, fontos lenne. Köszönöm

2018. szept. 15. 18:12
 1/5 A kérdező kommentje:
*bátornak, jó szemmel néznétek e?
2018. szept. 15. 18:15
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre mit lehet írni?

Ha egy sármos pasi megy oda, akkor annak majdnem minden lány örül.

Ha átlagos vagy, akkor pedig a lány hangulatától, személyiségétől függ.

Ha meg csúnya vagy, előnytelen akkor meg mehetsz te oda, azonnal érdektelenek lesznek és hülyének néznek.

2018. szept. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
100%
Szerintem egyetemen ez abszolút elfogadott, sőt akar mindennapi az ha valaki ismeretlennel kezd el beszélgetni az ember. Fontos hogy be támadd le és elsőre ne legyél túl személyeskedő, ha szimpatikus vagy neki akkor tuti hogy jobban megismeritek egymást idővel. Légy laza és ne eroltesd ha neki nincs kedve épp ismerkedni.
2018. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jött már oda hozzám fiú beszélgetni, én szívesen ismerkedem és örülök az érdeklődésnek. Nem kell adonisznak lenni ahhoz hogy szóba álljanak veled

19/L

2018. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én örülnék neki, mivel eléggé egyedül vagyok. Akár lány, akár fiú, jöhet, csak ne legyen nyomulós vagy idgeesítő :D.
2018. szept. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!