Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wolf2020 kérdése:

Van egy fiú aki tetszik és szeretnék kérni egy-két tanácsot. Jelenthet ez valamit?

Figyelt kérdés

Én nagyon szégyenlős vagyok és ha nekem tetszik valaki akkor próbálom elkerülni a tekintetét....úgy értem hogy nem bámulom feltűnően csak akkor amikor biztosan más felé néz vagy pl mögötte vagyok.

Együtt járunk egy rendezvényre (+4 fő de mind idősebbek nálunk. Lehet hogy valaki szintén jár arra a rendzvényre: Mondocon)

És ez a rendezvény egy évben 4-szer van. Nagyon kedves és nem hinném hogy baja lenne velem és nem szoktunk nagyon sokat beszélni de szerintem kb hasonló az ízlésünk. Ezt nem rég vettem észre de amikor sétáltunk az ismerőseimmel plusz vele akkor elég sokszor mentünk egymás mellett (pl ha egy kicsit előrébb volt akkor lelassított egy picit vagy ha pedig mögöttem akkor padig egy kicsit gyorsabban jött és mellém állt)

Ennél a rendezvénynél van olyan hogy 'Free hug' (szóval mindenki ölelget mindenkit XD) és megöpeltem egy srácot (aki mellékesen elég jól nézett ki) és után elkezdte kérdezgetni hogy miért öleltem meg vagy hogy esteleg isemrem e azt a srácot...természetesen nem ismertem. Igazából az arcommal nincs sok bajom szerintem egész szép vagyok viszont egy kis felesleg van rajtam (nem sok max 5 kg) sajnos nem tudom hogy neki milyen lányok jönnek be de szerencsére nincs barátnője. Nem tudom hogy mit csináljak...esetleg jelenthetnek valamit amiket most leírtam?ha valakinek van ötlete akkor nagyon kíváncsi vagyok és köszönöm ha valaki végig olvasta és a válaszokat is előre köszi! ❤



2019. júl. 28. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Először is ez aranyos, másodszor nem nagyon jelentenek semmit. Azért lassított le, mert akivel együtt mész, azt nem akarod lehagyni/elhagyni, azt szeretnéd ha egy vonalban mennétek. A kérdés meg valószínűleg szimpla kíváncsiság.


Ettől még kedvelhet, próbálj meg beszélgetni vele, többet találkozni, ismerkedj vele. Mondtad hogy kb. hasonló az ízléseket, akkor van bőven miről beszélni. Hozz fel neki dolgokat amiket te szeretsz, így további közös pontok lehetnek.


Ne kételkedj magadban, arra figyelj csak hogy szívesen töltenéd vele az időt, aztán majd alakul valahogy, látod majd hogy mennyire érdeklődik.

2019. júl. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon szépen köszönöm a válaszodat!

A sétálós részt akkor egy picit túl gondoltam! XD

Az a baj hogy én nem nagyon merek ráírni.....mert nem tudom hogy miről beszéljünk. Az egyik barátnőm mondta hogy mondjam el neki de ha nem tetszek neki akkor az nekem és szerintem neki is kellemetlen lesz

2019. júl. 29. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Bátorság. Indulj ki az érdeklődési körből. Keress ehhez kapcsolódó mémeket esetleg, azokat küldd el neki, kérdezd meg hogy aludt vagy akármi. Ne legyél túl konkrét, de azért éreztesd, hogy figyelsz rá. Aztán majd látod a fiú reakcióját.

A sétálós részt szerintem túl gondoltad, az ölelkezős az lehet kíváncsiság is szimplán, de akár pici féltés is. :)

2019. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsot! Alkalmazni fogom amiket mondtál és cuki vagy hogy ilyen gyorsan válaszltál! ❤
2019. júl. 29. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!