Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen tanacsot adnatok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tanacsot adnatok? Tetszik egy gyerek akit nem is ismerek (de tudok rola mindent. Ne kerdezzetek xD) majdnem minden nap latom az allomason mert vonattal jarunk suliba csak nekem hamarebb megy

Figyelt kérdés
Aza gond hogy nem merem megszolitani de az van h a baratnoim bejeloltek otet instan meg snapchaten amit nem ertek mert nekem tetszik. Szoval szerintetek mit tegyek meg talaltam mar fbn is de ott meg ndm merem bejelolni mert mi van ha nem jelol vissza aztan meg ciki lesz minden reggel az allomason. +a baratnoimet mar visszajelolte, lehert olyan h haragszik ram mert nem jeloltem be? . Bocsanat a sok szovegert! Lehet privatba is irni nekem

2016. máj. 1. 16:02
 1/5 anonim válasza:
Szerintem inkább menj oda hozzá, minthogy elijeszd azzal hogy bejelölöd, mert már tudod a nevét meg ilyenek. de te tudod xd
2016. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá! Kezdeményez beszélgetést, légy bátor!
2016. máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na végre vonatozók x'D

Az én véleményem,hogy vonaton sokkal könnyebben lehet ismerkedni.Menj oda hozzá.(Már én is csináltam olyat hogy vonatos sráccal beszélgettem(: )

2016. máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Holnap reggel menj oda és szólítsd meg!!! Egyépként tudom milyen én is így voltam egy lánnyal. Már tudtam a nevét, reggel és délután melyik busszal jár, hol lakik stb de nem mertem megszólítani. Egyszer azonban volt mellette szabad hely. Leültem mellé és valahogy elkezdtünk beszélgetni. Arra már nem emlékszem melyikünk kezdeményezte a beszélgetést, bár szerintem ő mert már látásból azért ismert buszról, meg valószínű hogy feltűnt neki hogy bámultam. (Majd leírod üzenetben hogy ment) :)
2016. máj. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megprobalom megszolitani vagy legalabb ramosolyogni mert hisz mar az is jo kezdet :)...es majd megirom hogy hogy ment csak remelem reggel ott lesz...am a vonaton nagyon sok embert megtudsz ugy ismerni xD
2016. máj. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!