Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Az gáz, hogy nincs barátnőm?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú. Még nem volt olyan lány, aki úgy nagyon bejött volna. Egyszer voltam egy randinszerűségen, de ott nem remekeltem túl jól. Az a "baj", hogy nekem nem a szeretkezés a célom, hanem az, hogy legyen olyan lány, aki kiönti nekem a szívét és teljes szívéből szeressen és nem csak a külsőm, hanem a "belsőm" miatt is.

2019. júl. 28. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem gáz.
2019. júl. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%

Nem gáz, dehogy. Milyen baj, nincs itt baj, ez a normális, ez egy igazi hozzáállás.


Lény kitartó és megtalálod amit keresel.


Ha szeretnél ismerkedni akkor beléphetsz különféle szervezetekhez vagy járhatsz szórakozóhelyekre. :)

2019. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Dehogy gáz, még csak 16 vagy, bőven van időd keresni valakit.
2019. júl. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Legyek az? Nagyon cukiii vagy :3
2019. júl. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Addig örülj amíg nincsen! Nem fogja senki se összetörni a szívedet! 1 hónapja csalt meg a barátnőm és végig hazudozott! Szerintem neked erre nincs szükséged, a fél nyaramat elbaszta ezzel...
2019. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz. Majd eljön mindennek az ideje.
2019. júl. 29. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
#5 Azt azért remélem tudod, hogy nem mindenki egy akkora gerinctelen szar, mint a te volt barátnőd. A szerelem nyilván fájdalommal jár néha, de ez nem azt jelenti, hogy végig vergődni fogsz. Sokan csak a rossz oldalát képesek észrevenni a dolgoknak, pedig a szerelem valójában egy nagyon szép dolog tud lenni, ha mindkét fél megbecsüli a másikat.
2019. júl. 29. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz, ne aggódjál. Amúgy meg, fogadd el magad,és akkor jó lesz a kisugárzásod, és akkor majd más is elfogad, társnak is. De lehet, hogy a sorsodban még nem jött el az idő, hogy találkozz 'Azzzal az illetővel'; most lehet, hogy pont az életed ezen szakaszában a magányt kell megtapasztalnod, lehet, hogy ilyenkor pl filozofálj, és gyakorolj önismeretet, vagy csak simán filozofálj, elmélkedj ,vagy valami. És érezd amúgy nyugodtan méltónak magad, hogy legyen egy párkapcsolatod. Mert az tök jó.
2019. júl. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem gáz. Nekem sem volt még barátom ennyi idősen.
2019. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

Ugyan már, miért lenne gáz?

Rengeteg ilyen lány van, csak általában ti nem egymást találjátok meg.

17/l

2019. júl. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!