Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Na szoval van ajak herpeszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na szoval van ajak herpeszem (kb.3-4 jott kirajtam) es az erdekelne hogy ha nincs kijove rajtam akkor fertoz smarolassal? Illetve hogy ezt meg kell beszelni egy parkapcsolatban?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Most akkor mi van?

Nekem ez valahogy nem világos, Bocsi

2019. máj. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amíg láthatóan van herpeszed szólj a párodnak hogy hanyagoljátok a csókot, de nem érdemes egy pohárból inni se mert onnan is elkaphatja.

Ha elmúlik a herpesz utána nem fertőző tudtommal.

2019. máj. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Google-->herpesz meddig fertozo

Megnyitni a legelso oldalt:

"Az ajakherpesz nem csak csókkal terjed! Igaz

A herpeszvírus sérüléseken, illetve testnedveken keresztül terjed. Igaz, hogy leggyakrabban csókolózással adják tovább a vírust, de a közös pohárról, evőeszközről, rúzsról vagy borotváról is átterjedhet egyik személyről a másikra.


A herpesz nem csak akkor fertőz, amikor hólyagos. Az ajakherpesz egészen addig fertőz, amíg ott van az ajkakon, tehát a hegesedés és a pörkösödés állapotában is. Sőt, még akkor is tovább lehet adni a herpeszvírust, ha az éppen lappangó fázisban van, nem kell, hogy látható tünetei legyenek!"


Ilyen csodakra kepes az internet, es hamarabb megvan a valasz mint itt a gyakorin.

Plusz elmondom ne aggodj nem feltetlen kapna el a parod ez az o szervezetetol is fugg

2019. máj. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!