Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mekkora esélyem van 26 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora esélyem van 26 éves férfiként egy 16-18 év körüli lánnyal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Megbecsülném és egyenrangúnak kezelném, és talán őket még jobb esetben nem fertőzte meg ez a túlhype-olt közösségi örület. (fotó+like)

2019. júl. 30. 18:14
1 2
 11/20 anonim válasza:
68%
Esélyed sincs! Keress egy fiút!
2019. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
Egyrészt ők vannak benne leginkább, igen, másrészt meg komolyan?
2019. júl. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%
Szia, ménem olyat keresel, aki már kijött belőle, vagy soha nem is volt benne? Szerintem olyat nagyobb eséllyel találsz. (Nem rám gondolok, foglalt vagyok)
2019. júl. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
88%
# 13/.vagyok, idősebbekre gondoltam, tehát pl ilyen 18-26 évesekig, hogy nézelődjön. Biztos 18 évesek között is van, akinek nem olyan fontos ez a túlhájpolt, és elve sose volt ilyen korszaka ; meg egy 20éveskörüli , vagy idősebb, az már lehet, hogy túl van rajta. Meg egyébként pl egy 16 éves még otthon fog lakni, őrá sokat kellene várnod, meg pl nemtom te akarnál -e esetleg családot alapítani; hogy legyenek gyerekeitek, mert még egy 21 éves is elmegy simán egyetemre, és még akkor mondjuk neki lehet, hogy abban az adott pillanatban még nem a gyerek lesz az első. Ha meg összeköltöznél vele amíg még tanul, akkor neked kellene őt eltartanod, ha még nem lenne közben keresete. A szüleid meg valszeg nem akarnak otthonra mégegy gyereket; vagy lehet, hogy de, de akkor nem nekik kéne eltartania.
2019. júl. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Meg egy 18 éves is még lehet, hogy bulizni akar, és nem akar lehorgonyozni , elköteleződni egyértelműen valaki mellett, hanem lehet, hog még ki akarja élni magát előtte, mielőtt lehorgonyozna; szóval olyanra tényleg sokat kéen várnod, pláne esetlegesen családalapítás terén. Kéne arra még gyűjteni félrerakott pénzt is.
2019. júl. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Nehéz jót kifogni ☹️
2019. júl. 31. 15:01
 17/20 anonim ***** válasza:
36%
teso ezt úgy hívják hogy pedofília
2019. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen egy 16-17 évessel kikezdenél? Merész.... 26 évesen már komoly kapcsolatot akarnak, de úgy látszik te még nem akarsz. Elmondanám, hogy a 22 év korombéli csajok is benne vannak ebben az insta életben. Szerintem neked 24 év felettit kellene keresned.

Én 22 évesen pont azon agyaltam, hogy milyen idős csávót keressek, akinek nem az a lényeg, hogy mennyire legyen kisportolva a lány teste és mennyi pénze marad magára a nő mellett. Lehet akkor 30 felett kellene keressek komoly kapcsolatot vagy mi a fene? :D

2019. júl. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
80%
Tesó kérlek ne.
2019. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
59%

Engem nem zavarna a kor különbség, a barátnőm is volt már 27 éves fiúval eggyütt.

Személyszerint én nem de sajnos ebben a korban a legtöbben egész nap képesek a közösségi oldalakon( insta, facebook,..) lógni. De ha nagyon akarsz biztos találsz valakit, bár hosszú távú kapcsolatot ne várj. A 16-18 év körüli diáknak több, mint valószínű, hogy az érettségin, tovább tanuláson jár az esze.

2019. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!