Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 42 éves férfiként mennyire...

42 éves férfiként mennyire sanszos a neten ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem mindenáron, nem rágörcsölve. Másfél éve szingli vagyok, néhány kapcsolatom volt közben, de csak pár hetesek, de két hónapja semmi. Soha nem kötöm ki, hogy csak komoly, házasságcélú ismerkedés érdekel. Én alapból nyitott vagyok ismerkedés szempontból, a havertól a baráton át a kapcsolatig mindenre.


Ami mellettem szól :) hogy nem vagyok egy tipikus 40-es pasi. Jóval fiatalabbakkal járok bulizni, kevesebbnek is néznek a koromnál sokszor, nem vagyok egy otthonülős, TV-zős típus.


Ami ellenem szól, :D hogy pont emiatt nem is olyan partnert keresek, aki nem szeret kimozdulni, vagy zárkózott életet kíván élni. Világ életemben hűséges voltam, de nem szívesen adnám fel a baráti kört, az összejöveteleket, hobbikat, stb. Viszont ugyanezt értékelem a másikban is.


A kérdés inkább az, hogy (ha nem is itt a gyk-n) a fentiekre tekintettel vajon melyik ismerkedős oldal lehet a legjobb nekem?


(kérem, hogy az oltogatók, meg ítélkezők kivételesen lapozzanak tovább - köszönöm)



2014. nov. 22. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes módon a társkeresőkön a huszon- és harmincéves korosztályból leginkább a bulizós réteg van fent (vagy mindenki annak akarja beállítani magát), tehát a legjobb hely lehet számodra. Mármint ha Pesten laksz, de legalább valami nagyobb városban, vagy hajlandók veled távkapcsolatozni...
2014. nov. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 percre vagyok a fővárostól. :)
2014. nov. 22. 15:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor uccu neki!
2014. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Majdnem ennyi voltam, amikor váltam, s egy ideig szingli voltam. Akkor még zömében ingyenesek voltak a társkeresők, ki is használtam rendesen. :)

Szóval igen. Ha fel tudod kelteni a figyelmet, akkor igen. Sablon szöveggel esélyed sincs.

2014. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

En a volt ferjemet egy szexpartner kereson ismertem meg, szoval abszolut jo eselyed van barmire :-)))))


32/N

2014. nov. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmivel sem rosszabb mint az utcán leszólítani valakit!

A netten már azokat az embereket keresed célirányosan akik szintén ismerkedési szándékkal vannak jelen.Itt jegyezném meg a szűrőt akik csak szórakoznak.

2014. nov. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Önmagában a korod egyáltalán nem hátrány, a társkeresők tele vannak kapcsolatra vadászó 30-as csajokkal.


Hogy a buliéletmódodat mennyire tolerálnák, az már persze más kérdés. Az ilyen korú nőknek a java része már a babaprojektre de legalábbis az élet-halál szerelemre van rágörcsölve.

2014. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!