Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetséges meleg...

Hogyan lehetséges meleg férfiként meleg férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Meleg bárokban valamint az ilyen meleg társkeresőkön megjelenő emberek többnyire elhízott idős férfiak és nőnek öltöző vagy péniszüket profilképnek használó és ehhez hasonló emberek vannak.

Szóval a kérdés az lenne, hogy hol ismerkednek a nem alpári melegek?



2015. jan. 11. 01:21
1 2
 1/12 anonim válasza:
Gyakorikerdesek.hu szex kategória BEST EU.
2015. jan. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%
Rajzás idején az Andrássy úton esetleg? :)
2015. jan. 11. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudom, te milyen társkeresőn próbálkoztál, de az én meglátásom szerint ott nem csak "alpári" melegek vannak. (Legalább is amikor még fent voltam az egyiken, sok rendes arc volt ott.)
2015. jan. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Én is meleg társkeresőn találtam meg a barátomat. 3 éve vagyunk együtt. Szal lehet ott is találni de tény hogy elég nehéz mert sok a gáz arc. De nem lehetetlen egyáltalán.
2015. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon nehéz megtalálni őket, de többnyire ők is fent vannak a társkeresőkön. (romeo-ra gondolok, egész pontosan)


A pesszimista válaszom viszont ez:

SEHOL. Csak ha az univerzum úgy akarja, különben hiába keresed, hiába erőlteted, hiába bízol benne...

2015. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is társkeresőn szoktam többnyire.

Mivel én eredendően elítélő vagyok a meleg szórakozó helyekkel,szaunákkal kapcsba holott igazán még nem voltam soha ,de ismerősök meséltek éppen elég gusztustalan dolgokat már ezekkel a helyekkel kapcsolatban.

Nem tudom te melyik Tkeresőre reggeltél lehet valami macisra,de p.l a romeón pont az ellenkező kategóriából vannak túlnyomórészt inkább sportosabb ,szálkás,modellalkatú, gimis fiúk az etalon.Persze ez a tényen nem változtat miszerint 99%ban mindenki egy faxba akar bele ülni a lehető leggyorsabban vagy farkalni akar.Az igazi emberi értékek a háttérbe szorulnak és mindenki inkább a felszínes gyere gyorsan ágyra utána a nevedet sem tudom már elven van fent.

De mivel én is reggelve vagyok ezért akadnak még rendes,normális srácok is ;) :D

De a viccet félre téve ha nem adod fel 5 nap után és hagysz időt a dolognak akkor ráfogsz akadni 1,2 félre sikerült randi után egy rendes, kedves srácra van rá esély:)

2015. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 MrPifta ***** válasza:
undorító dolgok csak a szaunában vannak. Egy sima melegbárban, ahol leülsz és iszol egy sört/kólát/stb ott nem látsz péniszt.
2015. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Planetromeot ajánlom csak.

Esetleg a randi.gay.hu-t.


A többi rossz és gyenge a felhozatal.

2015. jan. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mik történnek az ilyen szaunákban?

Am tárkereső :)

2015. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt:) Pl velem:P Sportos alak,szép lábak,szép arc:) és kedves,aranyos meg értő fiu vagyok:)
2015. jan. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!