Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért nem tudok ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16 éves lány vagyok. Zavar, hogy még nem volt barátom. Azért zavar, mert nem tudok tapasztalatokat szerezni és félek, hogy ez hatással lesz felnőtt koromban is. Félek, hogy nem lesz tapasztalatom. Nagyon kívánom már, amit minden tinédzser, hogy szerelmes legyen és találjon magának egy partnert, akivel jól érezze magát. Nem tudom hogyan kell ismerkedni. Nem tudom, hogyan kezdjem el. Randizni akarok, ismerkedni, de eddig sosem jött össze. Sosem nyílnak felém. Persze van pozitívuma, hogy így nem érhet nagy csalódás, s a többi. Csak néha elgondolkozok, hogy vajon nekem eddig miért nem sikerült? Túl félénk vagyok, ez tény... Egy ideje még felmerült bennem, hogy biszex vagyok. Érdekelnek a lányok, a fiúk. Érzelmileg kötődni akarok valakihez.


A tapasztalataitokat szeretném kérni. TI hogyan ismerkedtek? KÖSZÖNÖM!



2019. aug. 4. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Ezzel szerintem még nagyon sokan így vagyunk.

Sok tényező szóba jöhet ami valasut ad a miértre.

Nálam pl az, hogy iszonyú válogatós vagyok sajnos és azt szeretném ha az első kapcsolatom jó legyen.

Régóta nem jön össze nekem se semmi ilyen téren ez persze neked nem fog vigaszt nyújtani.

De légy nyitott egyszer csak jön majd valaki.

18f

2019. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy vagyok én is sajnos:(
2019. aug. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!