Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egy 19 éves főiskolás vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 19 éves főiskolás vagy egyetemista hol tud 15-18 éves csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Hisz a suliban ugye kb. 19-23 évesek vannak körülötte.
2019. jún. 29. 19:28
 1/9 zsofimágus ***** válasza:
18%
Ez sokmindentől függ.😅
2019. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
mért akarsz 4 évvel fiatalabb lányokkal ismerkedni??
2019. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Miért gyerekekkel akarsz ismerkedni? A 19-23 éves már túl öreg? Az való hozzád pedig, nem a kislányok.
2019. jún. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Lazy Lover ***** válasza:
83%
akár hol suli után tele van a busz velük vagy valamelyik park
2019. jún. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Nem lehetne legalább 17+? Komolyan mondom...16/F
2019. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
A 15 éves alig lépett ki az általánosból, mihez akarsz kezdeni vele főiskolásként. A veled egykorúakkal mi a baj?
2019. jún. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem tudom mi ez a kiakadás itt, 3-4 év különbség az konkrétan semmi..

Kérdező, gyakorlatilag az egyetemen kívül bárhol, szórakozóhelyeken, vonaton, de akár egy parkban, könyvtárban.. Amerre jársz, járj nyitott szemmel. 😉

2019. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 zsofimágus ***** válasza:
54%

Őszintén, nem értem... ez most azoknak szól, akik előttem az életkort fikázták... volt egy értelmes kérdés, ami (18 éves lány szemszögéből nézve) teljesen normális. Egy normális választ megérdemelt volna (tisztelet a kivételnek). A kérdezőnek szíve joga megvan hozzá, hogy egy ilyet kérdezzen és hogy ilyet hozzáállása legyen, hogy a fiatalabb lányokat szereti. És most nem vaszekedni akarok, csak szeretném ezekre a dolgokra rávilágítani az előzőleg leírtakra.


A kérdéshez hozzáfűzve pedig kifejtem az első kommentem. Sok mindentől függ... például egy okos és normális lányt nem biztos, hogy egy discoban találsz meg. És ez függ attól is, hogy milyen lányok jönnek be neked. Beszélgess interneten velük, vagy esetleg járj el külömböző szórakozóhelyekre. Gondold el, hogy az ideális csaj milyen helyre szeressen járni (legyen akár könyvtár vagy disco), akkor ott meg fogod találni... na jó igazából ez egy nagyon bölcs gondolat akart lenni de magam is belekeveredtem 😂😄

2019. jún. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Itt :P
2019. jún. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!