Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a fiúnak kell...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a fiúnak kell fizetni az első randit?

Figyelt kérdés
És az azutániakat hogy? Lányok ti mit gondoltok erről, illetve arról ha egy pasi mindent felesbe akar fizetni/mindent ő akar.

2019. aug. 11. 00:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

Nyolcas! Le vagy bénulva, hogy nem tudod felemelni a hátsódat és főzni valamit magadnak? Vagy a fizetés rész akaszt ki téged ennyire? Egy randi pénz oldala hogy kapcsolódik a főzéshez? :"D


Kérdésre válaszolva: Nem várom el, hogy a férfi fizesse az egészet!

Mindenki a saját részét, és áldja vigye. Ha a férfi ki fizetné az egészet zavarban érezném magam, és tényleg csak leheletnyit imponálna jobban szóval nálam ez nem igen nyerő. De ha a másik fél (nemtől függetlenül) elvárná,hogy a másik fizesse az egészet az pofátlanság. Ez ne legyen már elvárás könyörgöm, Ne várd el hogy csak azért mert nő vagy fizessenek neked több tízezres vacsorát úgy hogy te semmit nem adsz bele!Örülj ha a férfi kifizeti, Férfiként meg legyen benned annyi hogy nem várod el ezt egy nőtől, akiről alapvetően is neked kell/ kell majd gondoskodnod ha komolyobbra fordul a dolog.

2019. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Mondjuk az is komoly hogy mennyire nyomják manapság az ERŐS FÜGGETLEN NŐ AKI ELTIPORJA A FÉRFIT! dumákat. De azért mi férfiak gondoskodjunk róluk meg fizessünk a szarjaikat. 😀 Na mindegy.


Feminista is csak addig feminista amíg nem esik le 20 centi hó. 😀


De ha nem erre gondoltál gondoskodás alatt akkor bocsi.


A többi válaszolnak is köszönöm, tehát akkor nagyrészt az első randin egy süti kávé valami akkor a férfi fizet, de utána már egy éttermében meg fele-fele.

Nem is gond ez a fizetés, csak azért gondoltam megkérdezem. Én szoktam magam szarul érezni hogy ha a csaj felesbe akarja fizetni. Lehet ez csak nálam van így. 😐

2019. aug. 11. 12:41
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első randin a fiúnak illik felajánlania, hogy meghívja a lányt, a lánynak meg illik felajánlania, hogy kifizeti a maga részét. :)
2019. aug. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is ahogy az előző mondja.


A lány ajánlja fel, te utasítsd vissza, és fizess helyette is.


Utána attól függ, milyen értékben költekeztek mehet felesben, fizethetsz te, de a későbbiekben hagyd a lánynak is, hogy meghívjon egy fagyira vagy kólára

2019. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
Elég probléma ha nem érted hogy kapcsolódik. Éppen egy kettősmércére hívtam fel a figyelmet hogy a feminizmus meddig terjed. Ugye amikor főzni kell feminizmus van mint ahogy te is mondod hogy én nem tudom felemelni a seggemet. Érdekes ha a randit kell fizetni akkor eltűnik a feminizmus. Nem a főzés zavar, nem az hogy nekem kell fizetni, hanem az az undorító kettősmérce amit rendszerint alkalmaztok.
2019. aug. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
49%
Mindent a fiúnak kell. A lány ingyen hamikázik éa iszik.
2019. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%

... ha en randizok, altalaban olyannal, aki jobban keres, tehat anyagilag jobban all.


Akkor felmerul a kerdes : miert fizessek en, ha ez neki nem jelent anyagi megterhelest, nekem viszont igen ..??


Feles fizetesben .... tipikus pelda, hogy a ferfi mondja meg a helyszint. Ha az egy sushi bar, amit O SZERET -- de tudni illik, hogy nem ezer forint ott egy vacsi, akkor se fizetek. Nem en valasztottam a helyet, nem en akartam oda menni.

2019. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

A saját részét természetesen a nő fizeti.

Vagy ilyenkor hortelen nincsen emancipunci?

2022. júl. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!