Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A barátnőm pasija állandóan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pasija állandóan írogat nekem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőm nemrég óta beszélget egy sráccal, és alakulnak már. De az utóbbi időben, a srác egyfeszt írogat nekem, és ez rossz érzés, mert én nem akarok vele beszélgetni, beszéljen a barátnőmmel csak. Lelkizni akar velem folyamatosan, és egy idióta fogadalmat is tetetett velem, hogy legyek a legjobb lánybarátja, meg ilyenek. Olyan emojikat írogat ami, eléggé férre érthetőek. Én nem szeretném, hogy ez a srác bármit is akarjon tőlem. Ötletek, hogy ezeket hogyan mondjam meg neki (mármint a srácnak)?


17/L



2019. aug. 19. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Miért nem tiltod egyszerűen?

A baratnődnek meg mond meg hogy miket csinal a csavó, hamár a barátnője vagy akk tedd a dolgod.

Ugy látom te meg irogatsz neki vissza szoval jó barát lehetsz nem mondom.Ismerem az álszent fajtádat.

Komolyan enyire nem tudod mit kell tenni , es muszály kiírdod ide? mi a sz.

2019. aug. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy miért érzitek kötelességeteknek visszaírni valakinek, akivel nem akartok beszélni. Azért írogat, mert visszaírsz és foglalkozol vele, rég elég lett volna azt mondani, hogy ne haragudj, de nem szeretnék beszélgetni. Vagy félreérthető amiket írsz, kellemetlen számomra és nem szeretnék beszélgetni. Vagy szimplán nem írni vissza.


A barátnőddel beszélj a srác viselkedéséről, hogy plusz infók alapján eltudja dönteni akar-e valamit még tőle. Ugyanis ha mellette téged fűzöget és küld félreérthető dolgokat, vagy csak ír hülyeségeket, annak aki a barátnője, akkor nagy eséllyel még jó pár lánnyal csinál hasonlót. Ha jól értem még nincsenek együtt, tehát nem csinál rosszat, de jelez egy komolytalanságot, ami miatt lehet nem érdemes foglalkozni vele.

2019. aug. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mielőbb beszélj a barátnőddel erről,mert ha előbb a srácnak beolvasol,akkor könnyen máshogy adhatja elő a történetet a barátnődnek.
2019. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!