Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért zavaró az a lányoknak,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavaró az a lányoknak, hogy mindegyikükkel ugyan úgy viselkedek fiukent? (Lent kifejtem) 18/f (szakgimis)

Figyelt kérdés

Elmagyarázom a szemléletem: Minden lányt ugyan úgy kezelek, akár szép, akár csúnya, akárhogyan öltözködik, akármilyen színű a bőre, akármilyen az anyagi helyzete, csúnyán mondva ugyan úgy erőlködik a wc-n mindegyik akárcsak én. 😂 És ettől fogva egy gyönyörű és csini lánytól sem ámulok el, mivel ugyan olyan ember mint mindenki csak szimetrikusabb, egyszerűen nem nyűgöz le, az sem tetszik ha sminkel egy lány igazából.

Persze randin szoktam bókolni kedvességből.

Az itt leírtak alapján titeket zavarna egy ilyen fiu ?


2019. aug. 24. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Egy ilyen hazudós? Igen.
2019. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miben hazudok ?
2019. aug. 24. 14:51
 3/6 anonim ***** válasza:
72%
Hogy mindenkit ugyanúgy bánsz. Nincs a világon ilyen ember. Úgy értem rajtad kívül természetesen.
2019. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az nagyon jó, hogy előítélet nélkül foglalkozol mindenkivel. Csak így lehet megismerni a másik embert. Aki tetszik, annak meg udvarolsz - teljesen jó.
2019. aug. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem is jó hogy nincs benned előítelet, szóval nálam ez egy plusz pont. Az viszont hogy randin csak kedvességből bókolnál, és nem azért mert tényleg tetszek neked, vagy pl bejön a hajam, az már zavarna.
2019. aug. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de 5, randira már azzal megyünk, aki tetszik, nem? akkor miért nem mondhatná el?
2019. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!