Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hüvelyi folyásom van,3 féle...

Csucsuka99 kérdése:

Hüvelyi folyásom van,3 féle fertőzéssel, most végre meggyógyultam és negatív lett az eredmény, viszont a fehér folyásom nem múlott el, sokkal kevesebb ugyan, de azért kicsit zavaró, mit csináljak? Nem viszket, nem éget, nincs szaga és nem is volt.

Figyelt kérdés
2012. márc. 8. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Ez természetes kinek több kinek kevesebb.
2012. márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Még mindig tart a a hüvelyi folyásom, nem csökkent egyáltalán,félek hogy ebben van még valamilyen baci! Most meg felfáztam és fáj amikor pisilni kell, ráadásul az ujjamon ez a szokásos betegség is kiújult, állítólag orbánc,ami 7-8 alkalommal is kezeltem, de mindig visszajött, majd utoljára herpeszként is kezelnem kellett az orvos szerint, de már megint itt van az ujjamon és félek hogy rosszabb lesz. Mit tegyek ez ellen és a folyás ellen?
2012. ápr. 2. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!