Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért van az hogy ha játszok...

Kozma György kérdése:

Miért van az hogy ha játszok mind1 milyen játék és mellette ts3-mon vagyok hogy dumáljunk ki merre akkor a mikim pattog hol abba hagyja hol rákezd és nagyon zavaró a többiek mondják már mindent próbáltam másik usb be dugni de ugyan az. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

füles Genius Cavimanus HS-G700V csak akkor hagyja abba a pattogást ha fel le hajtom a mikit akkor pár percig jó ez mitöl van?


jah ez kimaradt ez is kérdés van egy genius kg g265 ös billentyüzetem és mostanában ki be kapcsol egy pillanatra elveszti a gép és aztán ujra felismeri és jó ez játékok alatt igen idegesitö tudd lenni erre mi lehet a gyógyír?


az összes usb 2.0 ba álprobléma mindben ezt csinálja és usb3.0 ban fel sem ismeri a billentyüzettet csak folyamatosan villog a fénye


2017. szept. 14. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Genius egy legalja hulladék márka, kb. ennyire számíthatsz tőle. Feltehetőleg érintkezési hibás lett valahol.
2017. szept. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy rossz lenne kb 1 hónapja kezdte a billentyűzet ezt a ki be kapcsolást e most úgy tűnik lehet megoldottam hogy az elülső usb portba van dugva és most egyenlőre jó


a füles azóta csinálja amióta új alaplapom van a régivel nem csinálta

2017. szept. 14. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!