Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnám meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnám meg?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam egy koncerten, ahol nagyon megtetszett egy fiú. Megpróbáltam megkeresni facebookon de sajnos semmit sem tudok róla. :( Abban bíztam, hogy meg tudom nézni, hogy ki igazolta vissza, hogy jelen lesz a koncerten, ám csak az ismerőseimet jelzi ki. Esetleg nem tudtok valami módszert, amivel megtalálhatnám a fiút? Tudom, ez így nagyon fura, meg kicsi rá az esély de jelenleg nagyon kétségbe vagyok esve. Bármilyen tanács jól jönne.

Köszi, ha elolvastad és esetleg válaszolsz!

Trollok légyszi kíméljenek!


17/l



2019. aug. 31. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben ez a koncert a fővárosban volt, lépj be Facebookon a Pesten Hallottam, Pesten Láttalak csoportokba és ott írd ki. Az utóbbi (ahogy a neve is sugallja) kifejezetten erre a célra jött létre.
2019. aug. 31. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha a koncertről készültek képek azokon keresd,hátha lájkolta és úgy megtudod találni.
2019. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem a fővárosban volt az esemény, pedig ez jó lett volna! A képek eddig eszembe sem jutottak, mindjárt átnézem őket! :D
2019. aug. 31. 08:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg kéne tudnod nézni, az esemény alatt kik jelöltek vissza. De én bízom benned, mert ti Nők képesek vagytok lehetetlen dolgokra. Idén nyáron történt velem a Balatonon, hogy stranröplabdáznak a csajok, hát nyílván nem hagyom ki,2 óra játék után befejeztük elköszöntem tőlük, majd visszamentem a szállásra, este azzal szembesültem, hogy egyikőjük megtalált a közösségi oldalon,de neki annyival könnyebb volt, hogy tudta a keresztnevem, de szerintem Mátéból van jópár ezer ebben a kicsiny országban.Kitartást én szorítok

19/f

2019. aug. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, általában megy nekünk ez a nyomozósdi :D csak sajnos most tényleg semmit nem tudok róla. De talán annyi szerencsém van, hogy nem egy nagyon népes városban lakom és elég feltűnő jelenség volt a fiú szóval hátha felismerem majd az utcán vagy valahol a városban. Köszönöm a választ! :D
2019. szept. 1. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!