Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert volt ilyen az elso randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert volt ilyen az elso randi?

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy talalkoztunk es elindultunk egy cukraszdaba es ittunk egy cappuccinot es kozben beszelgettunk de ott is voltak kinos csendek aztan elindultunk setaltunk kozben dumalgattunk es leultunk egy padra ott is voltak kinos csendek de beszelgettunk. Sok mindenrol igazabol nem is tudom mirol nem de meg igy is keves volt a tema. Meg voltak aranyos beszolasai is. Aztan elindultunk a buszmegalloba nem kisert haza de nem is vartam el mert alapbol faradt volt meg nem olyan kozel lakok azert. Es ott beszelgettunk es kitert arra hogy nem akar komoly kapcsolatot es beszelt az exerol es megkerdezte h velem mi a helyzet es hazudtam neki mert hirtelen ott cikinek ereztem h nem volt meg senkim ugyhogy mondtam hogy volt egy komolyabb kapcsolatom de nem volt valami jo. Jah igen es elotte telefonozgatott eleg sokat meg visszauzent a baratjanak. Es aztan jott a busz es elkoszontunk megoleltem ugy mint az elejen. Es gyorsan elsietett vagyis en ugy vettem le es mondta is hogy csa de biztos csak azert mert zavarban volt egy kicsit latszott rajta meg hat nem tudta mit csinaljon most. Es mikor hazaertem irtam neki hogy hazaertem es hogy jol ereztem magam meg hogy koszonom a kavet es hogy elkisert a buszhoz. Es annyit irt ra hogy na annak orulok, igazan nincs mit es egy pirulos mosolygos smiley azota nem irt dr en nem fogok rairni mert neki kellene szerintem. Szoval igy osszessegeben mi a velemenyetek errol? Mit kellett volna maskepp csinalnom? Vagy en csinaltam valamit rosszul? Bejovok neki? Vagy most nem tudom mit kene csinalnom

2019. aug. 31. 15:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Te semmit nem csináltál rosszul, az első randik ilyenek. Az hogy ő nem akar komoly kapcsolatot az megint más kérdés hogy miért ment bele a randiba. Maximum annyit tehetsz hogy érezd magad magabiztosan, nézz magad körül és próbálj valami érdekes storyt kitalálni. Még ha nem is igaz tovább viszi a beszélgetést és kínos csend sem lesz. Valszeg bejössz neki de bizonytalan, a lányok gyakran takaróznak az exeikkel stb. Ne add fel, próbálkozz. Ha nem vevő rá te is érezni fogod, akkor hagyd az egészet.
2019. aug. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%

Úgy tűnik unta a randit és nem nagyon érezte jól magát. De szerintem te sem, mert a negatívumokról írtál, pozitív élményről egyet sem. Az, hogy telefonozik meg az exéről beszél, elég erős jelei annak, hoyg nem érdekled.


Mivel nem voltunk ott, nem tudjuk mi történt, a kínos csendek azt sejtetik, hogy nem voltatok egy hullámhosszon, nem passzol a személyiségetek. Ne vedd magadra, majd lesznek jó randik jó partnerekkel.


Keresni akkor kereshet majd x idő után, ha nincs másik lány és unatkozik, engedd el ezt és ismerkedj másokkal.

2019. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Es azt is hogy ilyen gyorsan valaszoltal. Mar most megnyugodtam egy kicsit. Probalkozok azert meg nala mert nagyon jofej. Messengeren kezdtunk el beszelgetni es nagyon jol haladtunk de ugy ereztem most hogy elrontottuk ezzel a randiszeruseggel amit talinak hivtunk igazabol. Egyebeknt 16/L elfelejtettem odairni
2019. aug. 31. 16:05
 4/19 A kérdező kommentje:
2. Koszonom a te valaszodat is de en csak azert nem ereztem annyira jol magam mert ez colt majdnem hogy eletem elso randija es nem akartam elcseszni. De nagyon aranyos volt mosolygos nevettunk is ugyhogy azert tobbet bedzeltunk mint amennyi csend volt
2019. aug. 31. 16:07
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem vele nem lesz több randid.
2019. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Ne süllyedj odáig, hogy te próbálkozol fiúnál,főleg, hogy ő nem viselkedett randihoz méltóan.

Normális lány nem menne vele második randira.

2019. aug. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Meg megvarom a mai napot hogs ir e ha nem akkor hagyom
2019. aug. 31. 17:10
 8/19 anonim ***** válasza:
59%

Szuper randid volt, kérdező! Tudod, nekem milyen volt az első? Talán 11 voltam, amikor minden bátorságomat összeszedve elhívtam egy lányt az iskolából. Egy városszéli romos épülethez hívtam (magam sem tudom, hogy mit reméltem, talán, hogy leteper, ha már én nem merem), onnan sétáltunk vissza a központba EGYETLEN SZÓ NÉLKÜL! Ott elbúcsúztunk, aztán ment mindenki a dolgára. Ennek közel 50 éve, de szerencsére ma már csak elnézően mosolygok, ha eszembe jut.

De tudod, akármilyen ügyetlen próbálkozás is volt, örülök, hogy megtörtént. Ez volt az első lépcsőfok a csajok felé, akik aztán később oly széppé tették az életemet.

2019. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Zavarban voltatok, ez tök normális. Vége a randinak, utána miért folytatnátok írásban, ahogy hazaértek?? Azt nem lehet tudni, hogy bejöttél-e neki vagy lesz-e még randi. Majd kiderül.
2019. aug. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Akkor en is vehetem ugy hogy ez volt az elso lepcsofok. De nagyon aranyos a fiu es nem szeretnem elrontani ugy hogy csak probalkozas volt vagy hogy jo lesz kezdesnek.. Meg nem irtt azota lehet nekem kellene ma rairnom?
2019. szept. 1. 09:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!