Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert volt ilyen az elso randi?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert volt ilyen az elso randi?

Figyelt kérdés
Ugy volt hogy talalkoztunk es elindultunk egy cukraszdaba es ittunk egy cappuccinot es kozben beszelgettunk de ott is voltak kinos csendek aztan elindultunk setaltunk kozben dumalgattunk es leultunk egy padra ott is voltak kinos csendek de beszelgettunk. Sok mindenrol igazabol nem is tudom mirol nem de meg igy is keves volt a tema. Meg voltak aranyos beszolasai is. Aztan elindultunk a buszmegalloba nem kisert haza de nem is vartam el mert alapbol faradt volt meg nem olyan kozel lakok azert. Es ott beszelgettunk es kitert arra hogy nem akar komoly kapcsolatot es beszelt az exerol es megkerdezte h velem mi a helyzet es hazudtam neki mert hirtelen ott cikinek ereztem h nem volt meg senkim ugyhogy mondtam hogy volt egy komolyabb kapcsolatom de nem volt valami jo. Jah igen es elotte telefonozgatott eleg sokat meg visszauzent a baratjanak. Es aztan jott a busz es elkoszontunk megoleltem ugy mint az elejen. Es gyorsan elsietett vagyis en ugy vettem le es mondta is hogy csa de biztos csak azert mert zavarban volt egy kicsit latszott rajta meg hat nem tudta mit csinaljon most. Es mikor hazaertem irtam neki hogy hazaertem es hogy jol ereztem magam meg hogy koszonom a kavet es hogy elkisert a buszhoz. Es annyit irt ra hogy na annak orulok, igazan nincs mit es egy pirulos mosolygos smiley azota nem irt dr en nem fogok rairni mert neki kellene szerintem. Szoval igy osszessegeben mi a velemenyetek errol? Mit kellett volna maskepp csinalnom? Vagy en csinaltam valamit rosszul? Bejovok neki? Vagy most nem tudom mit kene csinalnom

2019. aug. 31. 15:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%

Írj rá. Szerintem ő is feszélyezve érzi magát, és azt hiszi, valamit rosszul csinált, azért nem ír.

De azért azt üzenem neki, bármennyire kényelmetlen is a csend, akkor se a haverjának írjon SMS-t, ha egy lánnyal randizik.

2019. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem kell ráírnod. Te már írtál randi után is. Majd ír, ha még akar találkozni.
2019. szept. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

-Nem akar komoly kapcsolatot

-Beszelt az exéről.


Ezek után mit akarsz még tőle?

2019. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
62%

Randin telefonozni meg egyenesen tiltólistás bunkóság.

Ne hallgass azokra,akik egy ilyennel elmennének második randira

2019. szept. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tudom tudom "bunko" volt meg minden akkor de rairtam.. Es most azert kb beszelgetunk es lehet majd megyunk egyutt hazibuliba es ott nyitottabb lesz es akkor kerdezek tole par dolgot hogy pl mi az hogy nem akar komoly kapcsolatot akkor egyejszakasat vagy nyitottat mert elore nem lehet tudni hogy egy kapcsolat hosszu ideig tart e vagy nem. De most elbeszelgettunk. Remelem meg fogunk beszelni meg akkor penteken megyunk bulizni lehetseges
2019. szept. 2. 17:49
 16/19 anonim ***** válasza:
#15: Ne hagyd magad semmi barátság extrákkal kapcsolatra rábeszélni.
2019. szept. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Beáraztad ezzel magad tartaléknak. Szexre és unatkozás ellen jó leszel, megint mindent elárul hogy nem volt szó semmilyen második randiról, hanem házibuli lehetősége jött szóba. Az nem randi, komolytalan.


Szaladsz a fájdalom felé, mert többen reménykedsz, de te tudod.

2019. szept. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyet értek. Ha a fiú komoly (és te is),akkor nem házi buliban találkoztok legközelebb,hanem randin. De egyikőtöm sem komoly. Ő ezt közölte is,nem akar kapcsolatot.

Innentől kezdve mit akarsz a fiútól? Barátkozni? Nem fog sikerülni. Dug..ást? Ha könnyű vérű vagy,akkor gyerünk,de ne számíts arra,hogy a fiúk tisztelettel fognak rád tekinteni

2019. szept. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem fogok ilyenekbe belemenni egyaltalan nem vagyok konnyuveru se.. Azota tortentek a dolgok. De azt mar nem irom le mert hat eleg hosszu is lenne de most nem beszelunk es en tuti nem irok ra azok utan szoval ha ir akkor majd visszairok de az fix hogy nem kezdemenyezek megint en. Ugyhogy ez az egesz lehet annyiban marad vagyis valoszinu
2019. szept. 17. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!