Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem kezdeményez a srác...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem kezdeményez a srác ha tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel mèg nem igazán beszèlgettünk viszont nagyon bejön nekem. Sokszor vagyunk egy társaságban ès azt vettem észre hogy ez kölcsönös lehet mivel rengetegszer rajta kapom hogy bàmul sokszor volt mar olyan hogy meglàtott ès eltàtotta picit a szàjàt stb. Viszont nem akar lèpni nem is közeledik hozzàm. Mièrt lehet ez?

17/l



2018. jún. 24. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy félénk vagy csak nem biztos a viszontásban és a fiuk általában ha nem biztosak a silerben inkább meg se próbálják

Szerintem írj rá vagy menj osa egyszer beszélgetni

2018. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, en is igy voltam egy fiuval mar egy ideje ment ez, elkonyveltem magamban, hogy ennek annyi, ha tetszenek neki, kezdeményezne, tökre ki voltam akadva, erre aznap este irt nekem a srac es 2 hét múlva randiztunk is. Es most ugy fest, hamarosan összejövünk :) Szóval en azt mondom, légy türelmes vele. Azért ne olyan sokáig, de szerintem 1-1,5 hónapot varhatsz, aztán ha meg mindig semmi, na akkor hagyjad.
2018. jún. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért nehéz a lányoknak kezdeményezni miért várjtok el hoyg a srác kezdeményezzen legalább jelzéseket adjatok már a csoro srácnak
2018. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szegény srác egyszerűen azért nem tud kezdeményezni mert nem ismer. :(


Mivel idegen vagy számára ,egyszerűen nem tud mivel oda menni.

2018. jún. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mert kislány
2018. júl. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!