Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek “gáz” vagy “fura”...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek “gáz” vagy “fura” ha a lány kezdeményez előszőr?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki eszméletlenül bejön, és mások szerint én is neki, viszont nagyon félénk, szoktunk beszélgetni, nevetünk stb. És még így ketten nem találkoztunk hogy pl. Elmegyünk kajálni, sétálni, dumálgatni. Szóval ha esetleg elég bátor leszek és megkérdezném nem-e lenne kedve ehez, nem lenne kicsit fura a helyzet?😅 Lehet csak én érezném picit kínosnak, vagy aki esetleg kezdeményezett már hamarabb az leírhatná :D

Koszonom elore is :3


2019. szept. 9. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Várlak xd
2019. szept. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? Egyenjogúság van, nem? Akkor nyugodtan kezdeményezhet a lány is!!!
2019. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gáz, nálunk is én kezdeményeztem és több, mint egy éve együtt vagyunk 19/L
2019. szept. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz, ez fiútól függ, hogy elfogad-e.

De általában a felenkek pozitívan ragalnak

2019. szept. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hozd fel neki! Nálunk is a lány -egyébb okból- a lány kezdeményezett.
2019. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!