Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet növelni annak az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet növelni annak az esélyét, hogy a hétköznapokban belefuss új barátba/barátnőbe?

Figyelt kérdés
Itt leginkább a csajozásra gondolok mert ugye buliba nem pálya pláne, hogy nem vagyok blizós típus és nem hívnak. Buszon zenét hallgatnak, könyvetolvasnak és tök más iránybs néznek (tehát nem akarnak idmerkedni) utcán valakit leszólíta veszélyes egy magamfajtának aki nem viseli jól az elutasítást, de leginkább a lekoptatást/oltásokat. Persze lehet írni , hogy másnak sikerült de ez a kérdés nem erről szól. + társkereső sem maradhat, nem szeretek képeken szerepelni plána magam fotózgatni amit azért meg kell tenni ha egy, két értelmes képet akar valaki.

2019. szept. 13. 16:55
 1/6 A kérdező kommentje:
És amúgx 16f
2019. szept. 13. 17:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nem nagyon lehet. Járkálj parkokban, plázákban nyitott szemmel. Közlekedésen sem kizárt hogy találsz olyat aki nyitott ismerkedésre. Sok sikert!

16/L

2019. szept. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na kérdezö engem is érdekelne hogy hol lehet
2019. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ha valaki olvas vagy telefonozik tömegközlekedésen nem feltétlen jelenti hogy nem akar ismerkedni. Én például még akár ismerkednék is ha úgy van de nem fogok emiatt 20 percet végig ülni úgy hogy semmit nem csinálok. Szerintem senki nem enne meg ha odamennél hozzá egy random kérdéssel vagy vicces megjegyzéssel. Sok sikert!❤


16/l

2019. szept. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha egy lány zenét hallgat akkor is,?
2019. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen szerintem akkor is lehet. Persze gondolom ez változó mindenkinél.
2019. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!