Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Egyetemista lányok, mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lányok, mi a véleményetek azokról a fiúkról akik hétköznapokban is kiöltöznek, pl felvesznek inget, zakót? 19/F

Figyelt kérdés
Bejön nektek?

2018. nov. 10. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Én előnyben részesítem az ilyen urakat. :)
2018. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bejövős :)
2018. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igaz még csak középsulis vagyok, de azért válaszolok. Van egy ilyen osztálytársam. Általában ingben és/vagy zakóban jár.Nekem bejön. :D
2018. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Végzős középsulis vagyok, de azért én is válaszolok, ha nem bánod: nekem is bejönne :). (Kár, hogy nincsenek ilyen osztálytársaim...:( )
2018. nov. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sokat dob egy fiú megjelenésén az biztos ;) Imádom amikor a barátom kiöltözik, szóval szerintem az ilyen viselettel nem lehet mellélőni😉


18/L

2018. dec. 10. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Középsulis lány vagyok.

Én mindig megnézem az ilyen úriembereket és külsőleg nagyon megtudnak fogni, de azért kíváncsi lennék belülről milyen, mert külsőleg látszik, hogy intelligens.

De számomra ez tényleg nagyon vonzó és örülök, ha vannak még ilyen emberek.

2018. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!