Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lyukas elso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lyukas elso fogakkal lehetetlen bepasizni?

Figyelt kérdés
2019. szept. 13. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Igazán nem szeretnék beleszólni, de el kéne menned a fogorvoshoz..
2019. szept. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%

Fogorvos. Magad miatt..

De azért muti,mennyire vészes?

2019. szept. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem egy csoporttársamnam szinte az összes foga fekete volt és ilyen fura toredezett3, szerintem valami betegség miatt, de egyetem alatt több pasija is volt és nem is csunyák
2019. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

A volt legjobb baratnom osszes foga rohadt,fekete es undorito lepedekes is volt. Nagggyon sok pasija volt,a legtobb nagyon jo apolt pasi.

Boven van eselyed

2019. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
74%
Csináltasd meg, mert később fog nélkül még nehezebb lesz.
2019. szept. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Csináltasd meg, most még olcsóbb és utána még csak a szintet kell tartani.
2019. szept. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem még kényelmesebben is fogak nélkül :-D Jut eszembe egy csajszi úgy megharapta műfogakkal hogy egy hétig pukli volt az oldalán mert nem érezte a harapást. Tehát jobb ha azért mégiscsak megcsináltatod, jobban érzed magad az eredetivel.
2019. szept. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Hagyd csak kihullani!Fogak nelkul kivaloan tudsz majd szopni!Kozkedvelt leszel!
2019. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
68%

Magad miatt, és csakis magad miatt megcsináltathatod. De ha téged nem érdekel, akkor persze nem kell.


Bepasizni akárhogy lehet, főleg egy hosszútávú kapcsolatban NEM a külső a lényeg. De ha találsz is valakit, egy idő után te fogod szarul érezni magad emiatt.

2019. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Nyugi, mindenki igénytelen, ha Meg kihullanak max eszel krumpli puret meg tejbegrízt
2019. szept. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!