Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy lány, ismerjük...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány, ismerjük egymást látásból,2 évvel fiatalabb nálam, soha nem beszéltünk max köszőntűnk egymásnak. Hogy hívjam ki, úgy hogy szinte lehetetlen vele személyesen találkozni?

Figyelt kérdés
Szóval réggebben gyakrabban láttuk egymást, de már azt sem, suli váltás miatt. Nemtudom hogy hívjam ki. Nem tudom, hova vigyem őt el. Még csak azt sem, hogy miről tudnék vele beszélgetni. Nemtudom miért tetszett meg ennyire, úgy hogy még csak nem is beszélgettünk az életben. Igen csinos, és tetszik a stílusa, igazából ennyi. De jobban meg szeretném ismerni. Félek, ha bárhogy is közelítenék felé (ezt úgy értem hogy ráírok fb-n, mert ugye személyesen nem megy), visszautasítana, megijedne, hogy mit is szeretnék tőle, hiszen soha egy szót nem váltottunk.

2018. nov. 17. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Zsolti, te vagy az?


Amúgy szerintem menj oda hozza. Ha pl a legjobb barátnőjével van éppen, akkor odamész és a csaj veszi a lapot, és kettesben hagy titeket. Elhívhatnád mondjuk pizzázni, kávézni vagy csak sétálni.

2018. nov. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha élőben sose látod, akkor muszáj lesz neten elhívni. Mond meg neki, hogy szimaptikus és szívesen megismernéd. Ennyi.
2018. nov. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Írj rá! Semmi veszteni valód nincs.

(nem 2.kerületi vagy?)

2018. nov. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!