Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Adjak egy esélyt neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjak egy esélyt neki?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel beszelgetek Facen már egy ideje de még nem talalkoztunk személyesen.Látni láttuk már egymást de nem beszéltünk.Ő 23 és van neki egy 2 éves gyereke én meg csak 19.És eddig jol elbeszélgettunk de fél fejjel magasabb is nálam.Találkozni akar de én nem vagyok benne biztos h ebbol bármi is kisülhet.Hülyén néznénk ki .Idősebb is magasabb is gyereke is van de maga a csaj az patika kívül/belül..De en inkább a nem felé hajlok+terveim is vannak a jövőre nézve.Amiben ők nem szerepelnek.Viszont tényleg jó csaj.
2019. szept. 25. 20:06
 1/1 kargor ***** válasza:

Hello!

Szerintem ha, mást tervezel, akkor szimplán mondj le róla vagy mi, még eléggé fiatal vagy(fiatal felnőtt).

2019. szept. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!