Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Adjak neki még egy esélyt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

:) Zsófi :) kérdése:

Adjak neki még egy esélyt?

Figyelt kérdés
Van egy srác, az osztálytársam uncsitesoja, táborban ismerkedtünk meg. Tavaly nyáron rengeteget beszéltünk Faceen, többször burkoltan jelezte, hogy összejönne velem. Aztán valahogy végeszakadt a sok beszélgetésnek. Most ismét rámirt, megkérdezte hogy vagyok, majd felajánlotta hogy jöjjünk össze. Mondtam neki, hogy chat-en nem jövök össze senkivel, így elhívott randira. El is mentem a megbeszélt időpontban a helyszínre, de amikor már ottvoltam, a tali előtt 2 perccel sms-ben lemondta. Kimagyarázta azzal, hogy egy barátjával történt valami, és oda kellett mennie, de majd bepótoljuk. Másnap ismét írt, hogy talizzunk, de én azt kamuztam neki, hogy nem sok időm van mostanság. Szerintetek találkozzak vele? Kapjon még egy esélyt? Az a baj, hogy nem tudom mit érzek, hisz rég láttam stb., utána viszont már nem tudok változtatni a szitun, kellemetlenségek nélkül.

2015. jún. 8. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj.
2015. jún. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen
2015. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ráesett egy tégla a barátja fejére és ő vitte el kórházba. Még egy esélyt adj szerintem.

Ha csak nyúl és nem mert elmenni, akkor hátha most meglépi ezt a lépcsőt. 42f

2015. jún. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Adj!:)

Te kevéssé sérülhetsz, viszont sokat nyerhetsz! Miért ne próbálnád meg?

2015. jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!