Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám bizonyítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám bizonyítani neki, hogy kész vagyok egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, aki nagyon bejön és szívesen lennék vele együtt, de 9 évvel idősebb nálam. Ez engem nem is zavarna, hisz a kor csak egy szám meg azért mégse 20 év korkülönbség. Biztos baráti forrásból tudom, hogy én is bejövök neki, de kor miatt nem akarná, mert ő már nem akar játszani, hanem komoly kapcsolatot keres. Hogyan bizonyítsam neki, hogy vagyok elég "érett a feladathoz"?

2019. okt. 1. 05:41
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudsz neki bizonyítani,ha nem ad rá esélyt.
2019. okt. 1. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hány évesek vagytok?
2019. okt. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valóban lényeges, hogy hány évesek vagytok, mert lehet, hogy egyszerű tininek néz, akinek még mindenfelé járhatnak az érzelmei, neki pedig bizonyára komoly kapcsolatra kell a nő. Nincs egy közös ismerőstök, aki mindkettőtöknek elárulná az egymás iránti érzelmeiteket? Az a "biztos baráti forrás" akit a kérdésedben említesz - nem tudná "elárulni" neki a titkodat? Valamikor illetlen volt, de ma ár általánosan elterjedt szokás, ogy a nő is kinyilvánítja vonzódását a férfi felé. Hát. akkor - rajta! Légy Te a kezdeményező (hacsak nem tartozol a tini korosztályba...)!
2019. okt. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nem lehet,hogy korodból adodóan még gyerekként tekint rád?
2019. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Sziasztok, a kérdező vagyok, csak volt egy kis kavarodás és profilt váltottam. (nem lényeg)

18 vagyok a srác medig 29.

Tudom, hogy akarna tőlem valamit,de a barátnőmnek (aki a biztos forrás amúgy) azt is mondta mikor ez egyszer szóba került a társaságban, hogy ő már nem akar játszani, hanem komolyan gondolja és ha csak pár évvel lennék idősebb kérdés se lenne neki hogy velem akar lenni.

2019. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

29 - 18 = 11 év a korkülönbség Te pedig a kérdésedben 9 éve korkülönbséget írtál. Ez melyik számrendszerben állja meg a helyét?

Na jó, 2 év ide-oda lehet, hogy a 18-at sem töltötted be, de számomra ez sem lényeges. Fenntartom azt, amit fentebb írtam. Igaz, hogy fiatal vagy, erősen változhatnak az igényeid, elképzeléseid, de próbáld meg. Ő a tapasztaltabb, majd dönt.

2019. okt. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így egy maszlag kérdező. A pasi túlkomplikálja a dolgot, vagy nem akar leragadni senki mellett. A leghosszabb zarándokút is az első lépéssel kezdődik. A legszebb szerelem is az első ölelkezéssel kezdődik. Tartós kapcsolatot nem úgy építünk, hogy reggel fölkelünk, hogy na, ma, ha törik, ha szakad, örök társat szerzek magamnak! Hanem úgy, hogy összejövök valakivel, aztán egyszer csak azt veszem észre, hogy eltelt húsz év, és még mindig nem akarózik továbblépnem. Egy 29 éves palinak már illene ezt tudnia.
2019. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!