Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nagyon rosszul csináltam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul csináltam?

Figyelt kérdés
A fiú elhívott randira, és amikor ketten voltunk táncoltunk. Tánc közben megakart csókolni, de nem engedtem, elhúzódtam. Másodjára is megpróbálta és hát őszintén... kicsit megtekertem a kezét... nem tehetek róla, nagyon korainak éreztem. Főleg úgy, hogy 3 éve ismertük meg egymást, de akkor oda se figyelt rám, pedig nekem akkor is tetszett. A lényeg az, hogy azóta már beszéltünk meg hasonló, de szerintetek ez később hatással lehet bármire?

2019. okt. 11. 15:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tul gondolod...
2019. okt. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
31%
Korainak... 3 év után. Gratulálok
2019. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
jol tetted.
2019. okt. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kedves kettes! A szövegértés látom nulla, ugyanis mint írtam 3 éve ismerem, de az elején nekem tetszett, de én neki nem. Most randiztunk először🤦‍♀️
2019. okt. 11. 18:47
 5/14 exronin ***** válasza:
20%
Ha fiúk kezét tekergeted, mert meg akarnak csókolni, akkor inkább még a játszótérre kéne járni,nem randizni...
2019. okt. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gondolom, kedves 4-es Te már 9 évesen kergetted a fiúkat...
2019. okt. 12. 16:14
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy tekerted meg a kezét. Ami rögtön két kérdést vet fel:

1. Miért nem törted el a kezét?

2. Ha neked tetszik, akkor miért nem engedted?

2019. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem törtem el, mert csak egy jelzés volt, hogy eddig és ne tovább

Nem akartam megcsókolni, mert korainak éreztem...

2019. okt. 12. 23:50
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Korrekt voltál, nem kell elsietni semmit sem, viszont azért a kéz tekergetest mellozd egy szimpla "nem szeretném" is megteszi . Viszont ha téged ez zavar, hogy vissza utasítottad akkor hozd fel neki, es mondd el, hogy csak korainak érezted, hogy tudja ő is, hogy az esélye még adott.
2019. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én is azt tanácsolom amit a 9-es. Magyarázd meg, amit tettél (amiért azt tetted, amit). Ha nem jelentkezne, szerintem nyugodtan hívjad őt fel.

Ffi.

2019. okt. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!