Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi baj van velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi baj van velem / Mit csináltam rosszul? És mennyire komoly ez a szerelem?

Figyelt kérdés
Négy éve ismertem meg a fiút, és azonnal megtetszett. De mivel elég félős típus vagyok, soha nem mertem közeledni hozzá, és ha esetleg ő odajött volna, akkor is teljesen zavarban voltam, össze vissza beszéltem, így nem igazán haladt a kapcsolatunk. Ezt a zavart egy idő után kinőttem, de még mindig vannak béna berögződéseim, visszavágások, stb. Nem sokat beszéltem vele, mert a barátnőim nem kedvelik sem őt, sem a baráti társaságát. Szinte ellenségek vagyunk. Párszor ráírtam Viberen, de nem lett belőle semmi, mármint a kapcsolatunkat illetően. Ő inkább a "menők", én pedig, finoman fogalmazva, a "nem menők" - táborát erősítem. Ha szabad így fogalmaznom. Ezért volt az, hogy neki már egy csomó barátnője volt, de még önszántából sohasem írt rám. Egyszer megtisztel a figyelmével, másszor észre sem vesz. És néha el-el kapok egy jelet, de mint valami köd, szertefoszlik. Értsétek: Nézések, szavak, beszédstílus. Mit ronthattam el, hogy 4 év alatt még mindig a nullán van a kapcsolatunk, vagy mennyire komoly ez a "szerelem?" Mert ha csak vonzódás lenne, ami azért valószínű, mert nagyon keveset beszélünk, de ha így van, akkor az tarthat NÉGY évig? Szinte változatlan intenzitással. Vagy már csak berögződésszerűen szeretem? És hogyha nem beszélünk, akkor késztetést érzek arra, hogy Viberen ráírjak...

2016. ápr. 5. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak asima vonzódás a fiú meg, mivel megteheti fenntartja az érdeklődésed ha tudatosan csinálja, hiszen ez hízelgő számára, imponál neki, de az is lehet, hogy tudat alatt, egyszerűen ilyen a stílusa és ez neked bejön. Lépj túl rajta, ha érdekelnéd, nem itt tartanátok. Ja és szokd meg, később még roszabb játszmák lesznek...
2016. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kérlek egyoldalú, plátói szerelemnek hívják. Használd ki a múzsát, és kezdj szomorú, melankolikus verseket, zenéket írni! :D

Viccet félretéve, én is voltam 3 évig (azt hittem) nagyon szerelmes egy lányba, aztán összejöttem egy másikkal, és később már egyáltalán nem is értettem, hogy ugyan miért voltam annyira oda azért a lányért.

2016. ápr. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Uhh, ez nem hangzik túl jól... :D minden esetre van benne igazság. Már csak azt kell kitalálnom, hogyan léphetnék túl rajta. :/

Köszönöm a válaszokat! :)

2016. ápr. 5. 18:27
 4/7 anonim válasza:

Ha igazán komolynak érzed, semmi okod rá és semmi vesztenivalód, ha kitálalsz neki. Ezután láthatod a reakcióját és egyáltalán ne vedd figyelembe az adott környezetét.

Akkor megtudhatod, mit kell tenned. Onnantól menni fog magától!

2016. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Pontosítok, elírtam; Semmi okod rá, hogy NE tedd meg.
2016. ápr. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, ha ő nem keresi a társaságod és nem ír, akkor nem akar tőled semmit. Nyilván jól esik, neki ha odavagy érte.
2016. ápr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De ha nem tudja, hogy tetszik nekem?

Köszönöm az eddigi válaszokat. :)

2016. ápr. 9. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!