Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit csináltam rosszul? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam rosszul? Vagy csak ő mutatta meg, hogy milyen is valójában?

Figyelt kérdés

16 évesek vagyunk mindketten, de a barátomra újabban nem ismerek rá. Eddig nagyon odaadó, figyelmes, cuki fiú volt, most pedig nem hallgat meg, félbeszakít, nem érzem azt, hogy még mindig ugyanúgy szeret, mint régen. Voltak már kisebb-nagyobb vitáink, de megbeszéltük és azóta változtattam magamon, mert azok leginkább miattam voltak.Több, mint 1 éve járunk, és a mostani viselkedése nagyon zavar és rosszul esik ez a "bánásmód". Szóvá tettem és ő volt felháborodva. Mit csináljak vele? Elhagyni nem akarom, megbeszélni mégsem lehet vele.

Normális válaszokat szeretnék, köszi.



2018. okt. 31. 09:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bírd ki egy-két hétig, ha azután sem lehet vele beszélni, vagy nem változik, akkor hagyd ott. Nem lesz egyszerű, de én ezt tenném.
2018. okt. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is várj még egy kicsit, és ha nem változik, legalább több időd lesz másokra ;)
2018. okt. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tinédzser kor a változás kora. A tinédzser párkapcsolatok arra vannak, hogy legyen egy társad, akivel együtt segítitek egymást ebben a nehéz időszakban. Kölcsönösen. Ne legyél te is plusz teher a számára, és ő se a neked. Inkább csak segítsd, amiben tudod. Beszéljetek arról, hogy hogy érzi magát és ha valami negatívat(harag, félelem) mond, akkor ne azt erősítsd benne(még viccből se!), mert csak belenyomod a futóhomokba. Ne várj el tőle semmiféle viselkedést, mert nem azért szereted.

Ha pedig más okból vagy vele, akkor csak csalódni fogsz és fiúról fiúra ugrálva keresni ki fog téged úgy szeretni, ahogyan elvárnád, de ember képtelen rá. Még ha normálisnak vagy egyszerűnek tűnnek, akkor se legyenek elvárásaid, inkább tekints mindent egy ajándéknak, segítsd őt és boldog leszel. Ha véget ér, akkor pedig gondolj rá úgy, hogy valószínűleg nem vele van összekapcsolva a jövőd.

Minden jót kívánok nektek!

2018. okt. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3. válaszoló, jól szóltál, viszont nekem nincsenek nagy elvárásaim. Szimplán úgy érzem, hogy félreismertem és ezért most eléggé el vagyok kenődve.:(

Köszi az eddigieket, jöhetnek még.^^

2018. okt. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!