Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hívjak egy szégyellős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjak egy szégyellős lányt el?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nemrégiben elkezdtem próbálkozni. Beszélgettem is már vele egy párszor személyesen, de egy kissé zavartnak tűnt. Megkérdeztem tőle és tényleg zavart volt a barátai pedig azt mondták, hogy elég szégyellős. Személyesen szívesebben beszélgetek vele ezért gondolom elhívom valahová vagy elkísérem a vonatjához. Valami tanácsot tudtok adni ehhez? 16/f

2019. okt. 14. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

“Nincs kedved esetleg suli után meginni egy kávét?”

Vagy valami hasonló. Örülni fog, ha tényleg tetszel neki?

2019. okt. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
*?-t nem akartam a végére, bocsi
2019. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Ha szégyellős ne hívd el egyből randira. Kísérd el a vonathoz valami mondvacsinált ürüggyel. Ma egy barátod vonattal fog jönni és őt várod meg vagy ilyesmi
2019. okt. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!